Gry

Titanfall 2 oficjalnie zapowiedziane

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Zanosi się na to, iż sprawdzą się nieoficjalne mówiące debiucie nowego Titanfall nie tylko na PC i Xbox One, ale także na PlayStation 4.

Titanfall 2 oficjalnie

Już kilka tygodni po premierze Titanfall pojawiły się przecieki, że tytuł ten doczeka się kontynuacji. Później temat systematycznie powracał, aż w końcu doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi. Respawn Entertainment potwierdziło prace nad Titanfall 2.

Właściwie to nazwa ta nie jest jeszcze pewna, ale wydaje się wielce prawdopodobna. Vince Zampella, CEO producenta, ujawnił, iż ostatecznego tytułu kontynuacji jeszcze nie ma, ale prace już trwają. Co warte dodania, nowa gra określona została mianem produkcji multiplatformowej.

"Pracujemy nad kontynuacją. Nie mamy jeszcze oficjalnej nazwy, ale pracujemy nad tym. To będzie tytuł multiplatformowy."

Zanosi się zatem na to, iż sprawdzą się nieoficjalne doniesienia mówiące o debiucie nowego Titanfall nie tylko na PC i Xbox One, ale także na PlayStation 4.

Zastanawiająca jest natomiast kwestia tego czy w kontynuacji pojawi się tryb kampanii. W odpowiedzi na pytanie o takowy padła odpowiedź, iż nie jest to jeszcze jasne, ale wykluczać takiego rozwiązania nie można.

Najbliższe tygodnie przyniosą nam zapewne więcej szczegółów. Warto wspomnieć, że pierwszy Titanfall świętował wczoraj swoje urodziny, w związku z czym wszystkie dodatki do gry oferowane są obecnie za darmo.

Źródło: eurogamer.net

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MarTum
  Titanfall to jeden z najlepiej ułożonych multi ever więc czekam niecierpliwie.
 • avatar
  q3aki
  Nareszcie!
 • avatar
  R2rr0
  I dobrze, fajna gierka to kontynuację mogą robić.
 • avatar
  Dean_14
  I oby optymalizacja pozostała na tym poziomie co jest :)
 • avatar
  rTech
  Skok na kase :)
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  Wiadomo, że nie mogli pominąć świetnie sprzedającego się PS4.