Gry

Zapowiedziano pierwszy dodatek do Titanfall

przeczytasz w 1 min.

Expedition, bo właśnie tak będzie się nazywał, nie zaszokuje nikogo swoją zawartością.

Titanfall gra dodatek Expedition

Chociaż pierwsze zapowiedzi Titanfall dla wielu graczy nie wyglądały szczególnie interesująco, to ostatecznie produkcja studia Respawn Entertainment spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, czemu trudno dziwić się, ponieważ jest to tytuł naprawdę dobry. Od premiery nie upłynęło wiele czasu, ale już teraz ogłoszono pierwszy dodatek.

Expedition, bo właśnie tak będzie się nazywał, nie zaszokuje nikogo swoją zawartością. Spodziewać należy się tutaj najbardziej popularnego elementu dodawanego przez producentów do gier nastawionych na ryzgrywkę wieloosobową, a więc nowych map. W tym przypadku trzech - Swamplands, Runoff oraz Wargames.

W pierwszej motywem przewodnim będzie roślinność, a zwłaszcza drzewa, w drugim woda, a trzecia to nawiązanie do miejsca, w którym trzeba było przejść samouczek.

Dodatek zadebiutować ma w maju na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox 360, a jego cena wynosić będzie 9,99 dolarów. Naturalnie Expedition będzie częścią pakietu Season Pass, ale jego cena wynosi już 24,99 dolarów.

Źródło: titanfall

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  14
  K***a to jest chore żeby płacić 40zł za 3 mapki robione na odwal. Ogarnijcie się gdzie te czasy UT2004 kiedy to dostawaliśmy ZA DARMO od twórcy tyle map i usprawnień że głowa mała, a do tego jeszcze od graczy tysiące map.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Taka kasa za 3 mapki - zostane przy podstawce...
   • avatar
    RafiXll
    3
    nie nie panowie nie tworzą tych map teraz - były w podstawce tylko je powycinali. Tak oto robią kasę na tym samym produkcie po kilka razy... EAGEJMS...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     a już myslalem ze do tej gry nie będzie DLC ale oczywiście EA musi zarobic
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jak na EA to i tak dziw, że dopiero teraz ZAPOWIADAJĄ DLC. Z BFem było tak, że przed premierą już chyba z pięćset zapowiedzieli :D
      • avatar
       Dragonik
       0
       @PitroZ i właśnie przez takich jak ty ciągle wychodzą te płatne DLC.