Gry Xbox 360

Premiera Titanfall na Xbox 360 opóźniona

przeczytasz w 1 min.

Kiedy zatem spodziewać się debiutu gry?

Titanfall Xbox 360

Gracze korzystający z PC oraz konsoli Xbox One już od pewnego czasu mogą bawić się (nawiasem mówiąc - całkiem dobrze) przy Titanfall. Na premierę cały czas czekają natomiast gracze korzystający z konsoli Xbox 360 i niestety nie mamy dla nich dobrych wieści.

Europejska premiera gry w wersji na starszą konsolę Microsoftu planowana była na 28 marca. Właśnie ujawniono jednak, iż termin ten jest już nieaktualny i trzeba będzie poczekać nieco dłużej.

"Gram w tę grę dużo i jest naprawdę fantastyczna. Widzimy jednak kilka rzeczy, które mogą być wykonane jeszcze lepiej, więc dajemy Bluepoint trochę więcej czasu, aby mogli zrobić wszystko do końca i dostarczyć epickie doświadczenie Titanfall dla graczy Xbox 360." - Patrick Söderlund

Kiedy zatem spodziewać się premiery gry? Zadebiutować ma ona 11 kwietnia i nie pozostaje nam nic innego, jak tylko mieć nadzieję, że tym razem obejdzie się już bez opóźnień.

Źródło: theverge, vg247

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Łukasz9365
  -2
  Graficznie wygląda to identycznie. Naprawdę. Nie przyglądałem się jakoś turbo uważnie ale po ograniu około 8 godzin na komputerze i mniej więcej tyle samo na xboksie nie widzę różnic.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Na xbox one chodzi średnio a co dopiero na starszej konsoli , troche trzeba poczekc aż dobrze zoptymalizują.
   • avatar
    TimeShadow
    0
    http://www.youtube.com/watch?v=3MmmDPblc9E nie widać jakichś różnic tyle tylko że na xone jest większy kontrast nić na pc a co do spadku klatek na 780ti sli to dziwne bo na jednej karcie z i7 4770k na max detalach w full hd jest średnio 84 klatki ale pewnie tak jak kolega wspomniał może jest coś nie tak z profilem sli do tej gry.