Gry PlayStation 4

To był bardzo dobry rok dla właścicieli PlayStation 4

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
18 komentarzy Dyskutuj z nami

Firma Sony przypomniała najciekawsze gry, jakie w 2018 roku trafiły na konsole PlayStation 4.

Dziś padnie wiele podsumowań. W branży gier jesteśmy ich świadkami już od kilku tygodni. Krótkie, ale treściwe podsumowanie 2018 roku zaprezentowała firma Sony.

I skupiła się na tym, co dla graczy zdecydowanie najistotniejsze - na grach. Najpopularniejsza konsola na świecie doczekała się w minionych 12 miesiącach naprawdę wielu interesujących tytułów. Na PlayStation 4, bo o tej platformie mowa, debiutowały nie tylko hity na wyłączność (chociażby nowy God of War), ale też mnóstwo gier multiplatformowych (Assassin’s Creed Odyssey, Shadow of the Tomb Raider, FIFA 19 czy Playerunknown's Battlegrounds).

Jaki był, drodzy właściciele PlayStation 4, rok 2018 dla Was? Jesteście zadowoleni?


Źródło: PlayStation Europe

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  StartX_pl
  Ja również nie przepadam za konsolami, ponieważ te w znaczącym stopniu zmieniły się na przestrzeni lat, gdzie kiedyś to konsole bardziej wolałem niż pc, a wynika to z faktu, że konsole kiedyś były przeznaczone do innego gatunku gier niż pc, na którym też mamy inny sposób sterowania klawiaturą i myszką, a obecnie 99% tytułów konsolowych to tosamo co pc, gdzie sterowanie padem jest toporne w przypadku choćby strzelanek.

  Więc nie to, że konsole są złe tylko dlatego, że są konsolami, tylko dlatego, że tytuły portowane na nie zdecydowanie dają lepszy konfort rozgrywki na klawiaturze i myszce. A już nie wspominając o ylod, rrod i tym podobnych.
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  osobiście nie cierpię gier na wyłączność.
  3
 • avatar
  hideo
  ciężko powiedzieć, która gra najlepsza bo tak wiele megaznakomitych!
 • avatar
  Eyesofthesouth
  wszystkie 3 kozackie
 • avatar
  raffal81
  Ja jestem mega zadowolony ;] w pewnym momencie życia dorosłem :D i przestałem wydawać bez sensu kasę na podzespoły do komputera, by mieć więcej fps, teraz się po prostu cieszę grą i wracam do codzienności ;]

  PS4 pozamiatała w tym roku ;] taka prawda ;] wyszło pełno świetnych gier przy których równie świetnie się bawiłem, oby tak dalej ;]
  -4
 • avatar
  Quenser09
  Ja bardzo się ciesze z ubiegłego roku gry super tylko czasu brak. Jak się uda to w tym roku może ogarnę co ważniejsze exy z poprzedniego.