Smartfony

To już pewne - Google Pixel 4 z podwójnym aparatem

przeczytasz w 1 min.

Opublikowano render potwierdzający podwójny aparat fotograficzny, który w przypadku tego producenta będzie znaczącą nowością.

Wprawdzie Google zaprezentowało w tym roku smartfony Pixel 3a i Pixel 3a, ale na tym nie koniec. Wielu użytkowników czeka na modele Pixel 4 i Pixel 4 XL, które będą miały do zaoferowania znacznie więcej. Chociaż premiera odbędzie się dopiero za kilka miesięcy, producent już teraz rozwiązał jedną z zagadek.

Pojawiające się przecieki sugerowały, iż nowe smartfony będą wyposażone w podwójne aparaty umieszczone na dość sporych rozmiarów „wyspie”. Wprawdzie w dobie obecnych trendów nie wydaje się to niczym zaskakującym, ale wypada przypomnieć, że akurat Google to ten z producentów, który bardzo długo stawiał na pojedyncze aparaty. Przecieki zostały właśnie zastąpione renderem opublikowanym na oficjalnym koncie Made by Google w serwisie twitter, który potwierdza opisywany scenariusz.

Dodatkowo render zdradza, iż tym razem obudowa będzie jednolita (w Pixel 3 i Pixel 3 XL zastosowano dwubarwne szkło). Przyciski zasilania oraz regulacji głośności znajdą się na prawej krawędzi. Na pierwszy rzut oka brak linii papilarnych, a więc należy przypuszczać, że zostanie on zintegrowany z wyświetlaczem.

Oficjalnej premiery smartfonów Pixel 4 i Pixel 4 XL spodziewamy się w październiku. Rzecz jasna zadebiutują one pracując pod kontrolą czystego systemu Android 10.

Źródło: Made by Google

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    HardCorak
    1
    Wow 2 aparaty no nieźle. Ciekawe czy google się w końcu obudzi i zaprezentuje porządnego flagowca. Z Pixelem 3 im nie wszyło. Gdy już wszyscy dawno wypuścili swoje flagowce na snapie 845 i szykowali się na rok 2019 to google dopiero wypuścił Pixela...