Gry

To już pewne - w Fable III zagramy na PC

przeczytasz w 1 min.

Po olbrzymim sukcesie Fable II na Xboxie 360 wydawało się, że kolejna odsłona tej słynnej serii trafi wyłącznie na konsole. Mamy już jednak pewność,  że nowy projekt Petera Molyneux przygotowywany jest również z myślą o PC.

Microsoft potwierdził oficjalnie, iż Fable III zostanie wydany także na komputery PC.  Jak donoszą zagraniczne i polskie serwisy branżowe edycja pecetowa gry pojawi się na rynku w okresie świątecznym w wersji pudełkowej i w cyfrowej dystrybucji Games on Demand w Games for Windows Live. Cena Fable III (PC) ustalona została na poziomie 49.99$/ 54.99 Euro.

Posiadacze konsoli Xbox oprócz wersji standardowej gry (wycenionej na 59.99$/ 64.99 Euro) otrzymają również nieco droższą (79.99$/ 84.99 Euro) specjalną edycje kolekcjonerską. W jej skład oprócz jednego dodatkowego zadania, ekskluzywnej lokacji, nowej rasy psa – boksera i unikalnego stroju wejdą również karty z gry Fable III oraz moneta Guild Seal Coin do podejmowania wyborów w grze. Zgodnie z zapowiedziami niektóre z tych dodatków mają być również dostępne dla posiadaczy komputerów PC za pośrednictwem rozszerzeń DLC.

Źródło: VG247.com, Eurogamer.net

 Zobacz także:

Komentarze

31
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Janke5
  0
  ładnie Europejczyków rżnie się z kasy
  165zł vs 225zł
  Amerykańce widać żyją w świecie, gdzie $ jest mocniejszy niż €
  • avatar
   pranky
   0
   A wiadomo coś o drugiej części? troszkę tak dziwnie gdy jedynka na PC była, dwójkę pominęli a trójkę znów na komputery wydają.
   • avatar
    SoundsGreat
    0
    Czy w Fable jest możliwość grania poprzednim savem? Z jedynki do dwójki i z trójki do trójki? Coś mi się kiedyś takiego obiło o uszy, ale nie mam pojęcia jak to jest zrealizowane na XBOXie.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     No cóż, wszyscy idą drogą Activision i zaczynają podnosić ceny. Skoro ludzie są w stanie wyłożyć ciężkie pieniąze na MW2, czy Starcraft2, no to czemu Fable 3 ma tyle nie kosztować. Skoro są ludzie, którzy będą dużo płacić, to ceny się podnosi. Praw ekonomii pan nie oszukasz, póki jesteśmy po dobrej stronie krzywej Laffera to wszystko gra :)

     A skoro cena na PC i X360 jest prawie taka sama, to biorę wersję konsolową, nie będę się musiał bawić z instalacją, sterownikami, crashami, czy innymi "dobrodziejstwami" wersji PC.
     • avatar
      0
      Super! Jedyna jest świetna, w dwójkę nie grałem, ale trójka, o ile cena pozostanie na tym poziomie jaki zapowiadają, znajdzie się w mojej kolekcji. Wersja pudełkowa oczywiście ;)