Gra Tomb Raider zaoferuje tryb multiplayer

przeczytasz w 1 min.

Kolejne plotki o multi

Tomb Raider gra multiplayer przecieki

Być może dla osób czekających na nową odsłonę serii Tomb Raider szykowana jest spora niespodzianka. Taką bez wątpienia byłoby umieszczenie w grze trybu multiplayer.

Plotki o nim pojawiają się nie pierwszy raz. Tym razem sprawcą zamieszania jest jeden z brytyjskich sklepów, który przy opisie gry wspomniał o rozgrywkach wieloosobowych. Co prawda wpis szybko usunięto, ale jak to zwykle w takich przypadkach bywa, nie poszedł on w niepamięć.

"Przetrwajcie jako zespół: Grajcie w szereg trybów multiplayer, jako towarzysze Lary lub jako tubylcy z wyspy Yamatai."

Czy tego typu wpis mógł został wymyślony przez pracowników sklepu? Być może został on stworzony przez producenta lub wydawcę, a na stronie sprzedawcy pojawił się przez pomyłkę i tryb multi rzeczywiście pojawi się w nowej części serii?

Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne już wkrótce, bo premiera gry zbliża się coraz większymi krokami. Nowy Tomb Raider pojawić ma się już 5 marca 2013 roku. Gra powstaje z myślą o PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. 

Źródło: softtpedia

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Akurat na sylwestra:)
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Jak ktoś już to wypieprzy do kosza to polecam zagrać w TR:IV lub TR:V zamiast w taki komercyjny chłam dla mas. Oczywiście jeśli ktoś jeszcze nie grał ale ludzie po 19 lat myślę, że wszyscy zaliczyli tą serię :)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Co na sylwestra o co ci chodzi?