• benchmark.pl
 • Gry
 • Torment: Sługa pływów - fabularna aktualizacja Tides of Numenera
Gry

Torment: Sługa pływów - fabularna aktualizacja Tides of Numenera

przeczytasz w 1 min.

Sługa pływów wprowadza do gry Torment: Tides of Numenera między innymi nowego towarzysza – zmiennokształtnego Ooma.

Jeśli Torment: Tides of Numenera macie już za sobą, to właśnie nadarza się okazja, by powrócić do tego erpega. Techland ogłosił udostępnienie darmowej aktualizacji zatytułowanej Sługa pływów (lub Sługa nurtów). Co wprowadza ona do gry?

Oprócz poprawek technicznych aktualizacja Sługa pływów wprowadza nowe treści do gry Torment: Tides of Numenera. Przede wszystkim poznamy nowego towarzysza imieniem Oom, który będzie miał swoje wyjątkowe umiejętności, na czele ze zmiennokształtnością. Całości dopełnia nowe zadanie fabularne

Sługa pływów to także: interaktywny kodeks z informacjami o lokalizacjach i postaciach, poprawiony interfejs towarzyszy, zmienione kryzysy i starcia, zwiększenie limitów doświadczenia oraz – na konsolach – lepsza płynność. 

Zobaczcie zwiastun, który to podsumowuje:

Przypominamy, że gra Torment: Tides of Numenera jest dostępna na PC, PlayStation 4Xbox One. O tym, co o niej sądzimy, możecie przeczytać w naszej recenzji.

Źródło: Techland

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Fanaticous
  0
  Próba ratowania gry? Osobiście nie mam gry, mimo że lubię RPG. Opinie na jej temat nie są zachęcające, ktoś mógłby się wypowiedzieć?
  • avatar
   Mighn
   0
   Czyżby kolejne 20 minut rozgrywki ekstra?? :P Bo Torment, jak świetną grą mógł być, to kończy się w momencie, kiedy człowiek się spodziewa, że zacznie się główna akcja :/

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login