• benchmark.pl
 • Komputery
 • Toshiba Dynabook REGZA PC D732: AiO z procesorem Intel Ivy Bridge - pierwsze zdjęcia
Komputery

Toshiba Dynabook REGZA PC D732: AiO z procesorem Intel Ivy Bridge - pierwsze zdjęcia

przeczytasz w 1 min.

Mocny AiO w trzech kolorach

W sieci opublikowane zostały pierwsze zdjęcia nowego komputera typu All-in-One firmy Toshiba – Dynabook REGZA D732/T9 z procesorem Intel Ivy Bridge na pokładzie.

Toshiba Dynabook REGZA D732/T9 to pierwszy komputer typu All-in-One sygnowany znakiem REGZA. Został on wyposażony w 23-calowy, podświetlany diodami LED monitor, wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD. AiO dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej oraz czerwonej.

Toshiba dynabook REGZA D732/T9 AiO przód

Wewnątrz komputera znajdować ma się oparty na mikroarchitekturze Ivy Bridge procesor Intel Core i7-3610QM taktowany zegarem 2,3 Ghz, 8 GB pamięci RAM DDR3 oraz dysk twardy o pojemności 2 TB. Nie zabrakło także napędu Blu-ray XL, cyfrowego tunera TV, czterech portów USB 3.0, czytnika kart SD, wyjścia HDMI oraz łączności Gigabit Ethernet i 802.11b/g/n.

Toshiba dynabook REGZA D732/T9 AiO kolory

Nie wiadomo jeszcze kiedy i w jakiej cenie zadebiutuje komputer Toshiba Dynabook REGZA D732/T9.
 

Więcej o komputerach All-in-one:

Źródło: akihabaranews, techPowerUp

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -4
  Fajny komputer, fajny procesor

  Kolejny dowód na to że w segmencie low power, wysoka wydajność jest w cenie. Intel triumfuje. Szkoda że AMD bezpodstawnie twierdzi że już dosyć rozwoju CPU. Ostatnio szef AMD powiedział że nie ma potrzeby dalszego rozwoju CPU. Bujdy na resorach, a przykład że CPU mocne w cenie widać w tym newsie.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Sprzęt fajny, cena będzie nie na polskie realia. Poza tym trzeba pamiętać, że nada się jako komputer multimedialny i biurowy, ale nie jako platforma do gier.