Gry komputerowe

Total War: Rome II z Edycją Cesarską i darmową dodatkową kampanią

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Na polskim rynku oficjalnie zadebiutowała nowa edycja jednej z najlepszych strategii ubiegłego roku – Total War: Rome II – Edycja Cesarska.

Total War: Rome II – Edycja Cesarska

Na polskim rynku oficjalnie zadebiutowała nowa edycja jednej z najlepszych strategii ubiegłego roku. Total War: Rome II – Edycja Cesarska to zestaw złożony z podstawowej wersji gry, wszystkich udostępnionych od czasu jej premiery aktualizacji i usprawnień oraz zupełnie nowej kampanii fabularnej – „Cesarz August”. Ta ostatnia opowie historię wojny domowej, podczas której Oktawian, Marek Antoniusz i Lepidus walczyli o tytuł pierwszego cesarza Imperium Rzymskiego i zagwarantować ma zabawę na kolejne setki godzin. Edycja Cesarska to także ulepszony system dyplomacji, zmodyfikowane drzewko budowania, bardziej zbalansowany system bitew oraz poprawiona oprawa wizualna.

A co z graczami, którzy już wcześniej zdecydowali się na zakup standardowej wersji gry Total War: Rome II? I tu chyba najlepsza wiadomość. Jak poinformowała bowiem firma Cenega – dystrybutor tak podstawki, jak i Edycji Cesarskiej – wszyscy posiadacze Rome II już teraz mogą pobrać wszystkie wspomniane dodatki i udogodnienia stanowiące elementy nowej edycji, także kampanię fabularną „Cesarz August”. To dość niespotykane rozwiązanie, ale zdecydowanie zasługujące na uznanie. Jak jednak tłumaczą sami twórcy – „chcemy, by zapamiętano Edycję Cesarską jako jedną z naszych najlepszych gier”.

Gra Total War: Rome II – Edycja Cesarska jest już dostępna na komputerach osobistych z systemem PC i Mac w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru.

Źródło: Cenega

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Grzywacz
  8
  Jednej z najlepszych strategii ubiegłego roku... Panie Wojciechu, czy gra, z której bugów jednocześnie śmiano się i łapano za głowy zasługuje na to miano? Dużo jeszcze wody w Wiśle upłynie, zanim CA odzyska zaufanie graczy, a nie wątpię, że i teraz większość z nich będzie podchodzić do zakupu tej edycji jak pies do jeża. (w tym niżej podpisany)
 • avatar
  Grzywacz
  1
  To nie ta branża, żeby wydawać pieniądze i zarywać nocki nad samym potencjałem ;)
 • avatar
  Fenarid
  0
  Niemal wszystkie decyzje i wprowadzone zmiany wyszły grze na minus. Rome II przejdzie do historii jako wielkie rozczarowanie i najgorsza gra z serii Total War. Fajnie, że dali za darmo wcześniej DLC a teraz edycje Imperialną ale to tylko trochę poprawia wizerunek marki. Zaufanie graczy łatwo stracić i bardzo ciężko jest je odzyskać.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Moj kolega Michal z Wrocka sie ucieszy ... bedzie gral nastepne 3 lata ...
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  A ja dostane za darmo w formie UPDATEU i tak powinno być dla przykładu EA kazało by sobie za to płacić niezłą kasę.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Czyli w tej edycji zamiast dodatków otrzymujemy w pełni darmowe dla każdej wersji gry aktualizacje?
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Sorry, ale ludziki na polu bitwy zachowują się jakby ich wyjęli z C64 ;/