Gry komputerowe

Total War: Warhammer - frakcja Krasnoludów na nowym wideo

przeczytasz w 1 min.

Najnowszy materiał poświęcony został frakcji Krasnoludów, których podstawowym celem jest próba odbudowy swojego królestwa.

Total War: Warhammer Krasnolud

Total War: Warhammer to produkcja, która w teorii nie może się nie udać – łączy w końcu jedną z najlepszych serii gier strategicznych z jednym z najświetniejszych uniwersów w światku fantasy. W praktyce może być wprawdzie rożnie, ale opublikowane do tej pory materiały pozwalają nam żywić nadzieję na naprawdę porządny tytuł. Co powiecie w takim razie na nowy filmik?

Najnowszy materiał poświęcony został frakcji Krasnoludów, których podstawowym celem jest próba odbudowy swojego królestwa. Autorzy skoncentrowali się tutaj na trzech jednostkach, które dostępne będą od razu w grze Total War: Warhammer – Longbeards, Ironbreakers oraz Hammers. Oddajmy jednak na chwile głos samym twórcom:

„Longbeards, Ironbreakers oraz Hammerers to jednostki walczące w zwarciu, które jednocześnie stanowią dobry przykład tego, w jaki sposób wygląda i funkcjonuje armia krasnoludów na polu bitwy. Jako jedna z frakcji dostępnych od początku gry, Krasnoludy to doskonali górnicy i rzemieślnicy, którzy pracują bez chwili wytchnienia w swych pradawnych kuźniach, przekuwając wiedzę przekazywaną od pokoleń w niezrównane uzbrojenie i pancerze”.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami rozgrywka Krasnoludami będzie się zupełnie różnić od gry Impreium, Zielonoskórymi i Wampirami, a więc trzema pozostałymi z dostępnych frakcji. Na co więc powinniśmy się przygotować?

A ludzkie Imperium w akcji już widzieliście? Jeśli nie to, warto nadrobić zaległości.

Gra Total War: Warhammer powstaje z myślą wyłącznie o pecetach. Kiedy premiera? Dobre pytanie.

Źródło: Cenega, Creative Assembly

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vanalrik
  2
  Jako fan WH się cieszę z kolejnej gry w tym uniwersum aczkolwiek ostatnie total łory (no oprócz TW:Arena) mnie lekko zawiodły...

  Bez eliminacji głównych wad serii TW może to być podrasowana kopia Mark of Chaos ale pożyjemy zobaczymy co Sega i Creative Assembly nam zaserwują :)
  • avatar
   kabat
   1
   Zamiast Medievala 3 zrobili grę w klimatach fantasy. Total War był serią gier HISTORYCZNYCH, jak będe chciał fantasy to sobie herosòw zainstaluje, po genialnym medievalu 2, ktòry imo był najlepszą częścią serii powinni zrobić medieval 3. Total war ma znakomite zaplecze fanòw moderòw także i tsk byśmy dostali mod do medievala 3 w klimatach WH.