• benchmark.pl
  • Gry
  • Total War: Warhammer III w Chinach rozchodzi się, jak ciepłe bułeczki!
Gry

Total War: Warhammer III w Chinach rozchodzi się, jak ciepłe bułeczki!

przeczytasz w 1 min.

Zwiastun Total War: Warhammer 3 wzbudził emocje wielu graczy. Odkąd gra została ujawniona, wzbudza ona ogromne zainteresowanie na świecie, a zwłaszcza w Chinach.

Total War: Warhammer III na pierwszym miejsce w Chinach

Jak zauważono na forum ResetEra, Total War: Warhammer 3 znajduje się w tej chwili na szczycie listy Steam, jeśli chodzi o Chiny. Chociaż gra, od razu zajęła pierwsze miejsce na liście bestsellerów w serwisie Steam, to od tego czasu spadła na trzecie miejsce w regionach anglojęzycznych, podczas gdy w Chinach nadal popyt na produkcje jest tak ogromny, że gra utrzymuje się na szczycie listy. Kontynuacja wyprzedza nie tylko światowe hity, takie jak Valheim czy Nioh 2, ale także chińskie gry, takie jak Tale of Immortal, które obecnie znajduje się na drugim miejscu, czy Dyson Sphere Program.

Total War: Warhammer III – do gry zawita nowa frakcja

Ogromny popyt wynika prawdopodobnie z pojawienia się nowej frakcji – Kataj. Warto tutaj wspomnieć, że owa frakcja nawiązuje do historii, estetyki i mitologii regionu. Ciekawostką natomiast jest fakt, że frakcja nigdy w zasadzie nie doczekała się oficjalnych figurek w grze Warhammer Fantasy Battle, dlatego tym bardziej można zrozumieć tak ogromny popyt na grę w Państwie Środka. 

To tylko podkreśla rosnącą chińską społeczność na Steamie. Obecnie użytkownicy w regionie uzyskują dostęp do klienta Steam przez VPN, ale wersja Steam dostosowana pod użytkowników z Chin, która ma być zgodna z surowymi przepisami obowiązującymi w tym kraju, zostanie opublikowana już w tym miesiącu.

Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Reset Era, PCGamesn

Warto zobaczyć:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!