• benchmark.pl
  • Gry
  • Już dziś sprawdź Trials Rising - startują otwarte testy gry
Gry

Już dziś sprawdź Trials Rising - startują otwarte testy gry

przeczytasz w 1 min.

Od dzisiaj do 25 lutego każdy zainteresowany może sprawdzić w akcji grę Trials Rising na PC, PlayStation 4, Xbox One lub Nintendo Switch.

Już 26 lutego powróci świetna seria motocyklowych zręcznościówek od RedLynx i Ubisoftu. Zanim to nastąpi, w najnowszą odsłonę zatytułowaną Trials Rising zagrać może każdy chętny – i to już teraz, bo właśnie dziś startują otwarte beta testy.

W testach, które potrwają do 25 lutego, mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, niezależnie od tego, czy zamierzają bawić się na pecetach czy którejś z docelowych konsol: PlayStation 4, Xbox One lub Nintendo Switch. Na graczy czeka 18 tras o różnych poziomach trudności, na których sprawdzić można się za sterami 5 jednośladów. Do dyspozycji są tryby jedno- i wieloosobowe, a także wizualny edytor.

Trials Rising screen

Gra Trials Rising zapowiadana jest przez RedLynx jako najambitniejsza odsłona w historii tej serii. Fizyka i grafika, ale też sama zawartość – wszystko ma robić duże wrażenie i przywracać chwałę marce Trials, która towarzyszy nam już prawie od dwóch dekad.

„Chwyć kierownicę w garść i poczuj frajdę z jazdy po wymagających trasach na całym świecie. Sprawdź się z przeciwnikami, ubierz zawodnika w niebanalne stroje, zapraszaj znajomych do pojedynków, a nawet przejedź się z kimś na tandemie!” – zachęcają twórcy. Osoby, które są zainteresowane przyjęciem takiego zaproszenia, powinny udać się na oficjalną stronę gry – o, tutaj.

Trials Rising – trailer na start beta testów:

Źródło: Ubisoft

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!