Laptopy

triBook - nowe trendy wyznaczane przez Apple?

przeczytasz w 1 min.

Apple niedawno zaprezentował nowy prototyp laptopa posiadającego trzy ekrany -  triBook. Jak każdy produkt Apple tak i ten prezentuje się ciekawie, a i charakteryzuje się przede wszystkim dwoma dodatkowymi wyświetlaczami po bokach głównego monitora. Po rozłożeniu obu cały monitor ma aż 21-cali! Nowa technologia „laser-cut brick” ma zagwarantować elastyczność i wytrzymałość połączeń między ekranami. Dodatkowo nowością jest touchpad, ciągnący się na całej długości laptopa. 

apple-tribook-concept

Sprzęt ma być wyposażony w napęd 8x SuperDrive, procesor identyczny jak w MacBookach, oraz kilka wejść I/O. Inne szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione. Czy urządzenie dorówna popularnością i odniesie tak sam sukces jak MacBook i MacBook Air?
Czy Apple triBook zrewolucjonizuje rynek urządzeń mobilnych?

Niestety, tego się szybko nie dowiemy, ponieważ Apple nie podaje premiery tego „cuda”.

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  WiechoB
  0
  Dodałbym jeszcze trzy kamerki z możliwością konfiguracji lewa kam na prawy ekran i będzie świetna toaletka dla naszych pań ;-)

  P.S. literówka "....Apple nie podaje PREMIETY tego..."
  • avatar
   erte0
   0
   Skopali proporcje! Skoro te ekrany na zdjęciu mają w sumie 21" to chyba ktoś nie potrafi montować zdjęć, bo długopis musiałby mieć dobre 20cm długości a widoczne tam płyty CD przed włożeniem do napędu trzeba by było łamać na pół;)

   @ WiechoB - no faktycznie przypomina toaletkę mojej babci:P