Gry komputerowe

25 minut z grą Twierdza: Władcy - gameplay budzi entuzjazm

przeczytasz w 1 min.

Widzieliśmy już kilka zwiastunów, a teraz nadszedł czas, by przyjrzeć się grze Twierdza: Władcy na obszernym materiale wideo z rozgrywki. Zdecydowanie warto go obejrzeć!

Zapowiedź gry Twierdza: Władcy spotkała się z mieszanym przyjęciem. Choć nowy Stronghold zawsze jest witany z otwartymi ramionami, a nowa mechanika Władców może wnieść nieco świeżości, to już przeniesienie akcji na Daleki Wschód nie wszystkim się spodobało, a i jakość animacji pozostawiała nieco do życzenia. Nowy zapis rozgrywki daje jednak powody, by wierzyć, że będzie z tego ostatecznie kawał solidnej strategii.

Już ostatni zwiastun pokazywał, że nowa Twierdza nabiera kształtów, a kształty te mogą się podobać. Świeżutki gameplay umacnia w tym przekonaniu. Zarówno sama oprawa wizualna i klimat, jak i interfejs czy poruszanie się po mapie, a wreszcie: rozgrywka – na tyle, na ile można to ocenić po samym filmie – wszystko to wygląda dobrze. W komentarzach pod filmem ekipa Firefly uspokaja też, że mapy w premierowej wersji będą znacznie większe. 

Przypomnijmy więc jeszcze tylko, że gra Twierdza: Władcy trafi na pecety w 2020 roku i będzie dostępna po polsku. I już przejdźmy do tego, co najważniejsze, czyli opisywanego wideo…

Twierdza: Władcy – gameplay z PAX West 2019:

Źródło: Firefly

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    silvver
    -1
    Wygląda jak kolejna gra mobilna