Gry

Ubisoft przybliża głównych przeciwników z Far Cry 5

przeczytasz w 1 min.

W Far Cry 5 trzeba będzie stawić czoła niebezpiecznej organizacji. Opublikowane zwiastuny przybliżają jej członków i tym samym głównych przeciwników, którzy staną na drodze bohatera.

Ubisoft to producent mocno promujący swoje gry. A skoro w tym miesiącu pojawić ma się Far Cry 5, nikogo nie powinna dziwić zwiększająca się liczba informacji i materiałów związanych z tym tytułem.

Od dawna wiemy, iż fabuła koncentrować będzie się tutaj na organizacji przestępczej ukrywającej się pod płaszczykiem sekty. Uporanie się z nią nie będzie łatwe i dlatego też bohater będzie mógł liczyć na pomoc kliku sojuszników, o których pisaliśmy już jakiś czas temu. Tym razem przyjrzeć możemy się głównym przeciwnikom. Liczba mnoga nie jest przypadkowa, ponieważ Joseph Seed będzie miał pod sobą kilku zaufanych współpracowników (będących jednocześnie jego rodziną).

„Projekt Bram Edenu, któremu przewodzi Ojciec, zakłada nieuchronność Upadku. Wyznawcy projektu chcą zapewnić zbawienie twojej duszy – czy tego chcesz, czy nie.”


Dodatkowo opublikowany został też materiał przedstawiający fragmenty rozgrywki. Rozgrywki, którą rozpocząć można będzie już 27 marca. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.


Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  -4
  To już czwarty raz odgrzany kotlet od FC2 w nowej panierce,


  [ciekawy] Far Cry --------------- 23 marca 2004
  [średnio.] Far Cry 2 ------------ 21 października 2008
  [ciekawy] Far Cry 3 ------------ 29 listopada 2012
  [kotlet] Far Cry 4 -------------- 18 listopada 2014
  [kotlet] Far Cry Primal -------- 1 marca 2016
  [kotlet] Far Cry 5 -------------- 27 marca 2018


  to nie jest zdrowe
  • avatar
   Gatts-25
   -4
   Ta gra dalej wykorzystuje kod źródłowy ,który oparty jest na DX11 więc karty od NVIDIA powinny czuć się dobrze generując grafikę w grze ale zapowiada się ,że jednak Zielonym będzie ciężko w starciu z produktami od AMD w przypadku GPU ale może i CPU będzie mogło rozwinąć skrzydła w końcu.
   Najważniejszym czynnikiem wpływającym na lepszy odbiór produktów AMD w przypadku samych gier będzie ich lepsze optymalizacje pod wykorzystywanie wielowątkowości CPU i możliwości cech architektury VEGA dlatego przyszły rok przynosząc kolejny wymiar litograficzny będzie także z wysypem gier prawdziwie nowej generacji.