Gry

Ubisoft ujawnił plany na targi E3 2018

przeczytasz w 1 min.

Na E3 2018 zobaczymy materiały z takich gier jak The Division 2, Beyond Good & Evil 2, For Honor czy Skull & Bones. Ubisoft nie wyklucza jednak, iż pokusi się też o niespodzianki.

Kolejni producenci zaczynają odkrywać karty przed zbliżającymi się targami E3 2018. Czego spodziewać się na konferencji organizowanej przez Ubisoft?

To jeden z wystawców, którym powinien mieć do zaprezentowania naprawdę sporo. Już teraz możemy być pewni, iż zobaczymy materiały z przynajmniej 6 gier - The Division 2, Beyond Good & Evil 2, For Honor, Skull & Bones, Starlink: Battle for Atlas oraz Transference.

„Nasze utalentowane zespoły nie mogą doczekać się, aby pochwalić się tym co tworzą i pokazać jak współpracujemy z graczami w celu rozwijania różnorodnych doświadczeń, które wzbogacają to co najważniejsze - dobrą zabawę.”

Można spodziewać się, że poza wymienionymi tytułami zobaczymy coś jeszcze. Wielu graczy liczy na nową odsłonę serii Splinter Cell mając nadzieję, iż Sam Fisher na gościnnych występach w Ghost Recon: Wildlands pojawił się nieprzypadkowo.

Warto dodać, iż konferencja planowana przez Ubisoft będzie jedną z tych, którą można będzie śledzić bez zarywania całej nocy. Wystartuje bowiem o godzinie 22:00 naszego czasu (11 czerwca).


Źródło: Ubisoft

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  blebleble
  5

  Ubisoft obniża płynność gier na PC na polecenie Sony i Microsoftu?

  Wspomniany pracownik zaskoczył wszystkich stwierdzeniem, że firmy Microsoft oraz Sony naciskają na deweloperów z Ubisoftu, by wersje pecetowe tworzonych produkcji miały blokadę 30 klatek na sekundę.

  http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=88310


  Ubisoft: grafika w The Division pogorszona, by konsolowcy nie byli poszkodowani.

  Przedstawiciel studia Ubisoft Massive, odpowiedzialnego za grę MMORPG The Division, której premiera odbędzie się już w marcu, z rozbrajającą szczerością stwierdził w rozmowie z redaktorem kanału Team Epiphany w serwisie YouTube, że "byłoby niesprawiedliwym, gdyby wersja przeznaczona na komputery stacjonarne była wersją bardziej zaawansowaną graficznie od wersji na konsole".


  http://www.conowego.pl/aktualnosci/ubisoft-grafika-w-the-division-pogorszona-by-konsolowcy-nie-byli-poszkodowani-16475/


  The Division finalnie z dużo gorszą grafiką. Powtórzy się sytuacja jak z Watch Dogs?

  „Obecnie deweloperzy są pod dużym naciskiem wydawców, aby nie oferować wyraźnie różniących się doświadczeń [grafiki] od konsol, by nie pokazać, że następna generacja nie jest tak potężna jak PC. To chyba to, co się stało w Ubisoft Montreal.”

  „Ale oni [Ubisoft] nie przyznają, że praktyka ta polega na obniżeniu jakości grafiki w grze. O wiele łatwiej jest powiedzieć, że usuwa się rzeczy dla stabilności, co jest często kłamstwem, a tego się powinniście spodziewać przy każdej produkcji, którą będziemy tworzyć.”

  http://pclab.pl/news58390.html
  • avatar
   Adrian Waleczny
   -1
   blablabla blebleble, nikogo to nie obchodzi.
   • avatar
    stach122
    0
    Mnie ciekawi gdzie będzie zaprezentowany The Surge 2