Gry

Unreal Engine 3 na iPhone

przeczytasz w 1 min.

Epic, producent gier, poinformował, że najnowsza wersja Unreal Engine 3 została przystosowana do funkcjonowania na urządzeniu Apple iPhone. Jakie 

Producent takich hitów jak Gears of War oraz Unreal Tournament nie przedstawił dokładnie jakie gry będą wypuszczone na platformę iPhone, jednak to tylko kwestia czasu kiedy usłyszymy o pierwszych grach.

Na chwilę obecną, tego typu informacja wydaje się być bardzo miłym prezentem świątecznym dla posiadacza telefonów Apple. Wygląda na to, że iPhone staje się powoli urządzeniem również dla "poważnych" graczy. Wcześniejsze propozycje na iPhone, mogły nie robić na nich takiego wrażenia jak najnowsza oferta Epic Games.

Dyrektor Epic przedstawił Unreal Engine 3 na iPodzie Touch 3. generacji. Co zaskakujące, na tym samy silniku oparta jest gra Gears of War 2. Przedstawiciel Epic powiedział, że na posiadaczy tego urządzenia czeka jeszcze wiele niespodzianek, a te zostaną przedstawione na targach CES w Las Vegas - początek imprezy planowany jest na początek przyszłego miesiąca.

Zobaczcie sami jak wygląda UT3 na urządzeniu Apple.

Źródło: TechRadar

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Gdyby nie było multitoucha to by była masakra...
  • avatar
   spavatch
   0
   A na ekranie Doom III - zabawne ;). Swoją drogą ciekawostka, przyzwoitą wydajność musi mieć taki iPhone skoro daje radę w takich zastosowaniach.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Jeszcze wyprze PSP :P
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Sterowanie bez rysika to porażka! Tylko chyba ufole ze swoimi długimi cienkimi palcami będą wstanie komfortowo celować :)
     • avatar
      force
      0
      sterowanie jest tragiczne
      • avatar
       Warmonger
       0
       Odkąd Doom3 jest oparty na Unreal Engine? :>

       Pomijając sterowanie, w którego sensowną realizację nie wierzę, jest to imponujące osiągnięcie technologiczne. Jeszcze parę lat temu próbowałem oszacować, kiedy na komórki zostanie przeniesiony pierwszy Unreal :)