Komputery

VAIO L, czyli komputery all-in-one firmy Sony

przeczytasz w 1 min.

Rynek komputerów, które śmiało można umieścić w salonie nieustannie rośnie.

Sony przedstawił komputery z serii VAIO L. To pecety all-in-one, które mogą godnie rywalizować z maszynami Apple iMac.

Najnowsze komputery japońskiej firmy oferują 24-calowe ekrany X-black LCD, co oznacza, że nie są w stanie zastąpić głównego telewizora. Z całą pewnością mogą jednak dostarczyć dodatkowej rozrywki.

Co istotne, ekrany VAIO L oferują bardzo dobrą jakość obrazu. T3.com wspomina, że doskonale nadają się do oglądania zdjęć i filmów, zapewniając nasycone, żywe barwy. Są też świetne do filmów HD, zwłaszcza że VAIO L wyposażono w odtwarzacze Blu-ray.


VAIO L - all-in-one w wykonaniu Sony (Fot. T3.com)

Jak nietrudno się domyślić, Sony podąża za aktualnymi trendami i komputery oferują ekrany dotykowe. Co ciekawe, w zestawie jest także mysz, aby użytkownicy mogli je obsługiwać tradycyjną metodą.

Technologie Sony ułatwią życie?

Przy pomocy kilku gestów dłoni możesz stworzyć film w programie Vaio Movie Story, a następnie zapisać go na nośniku optycznym lub na dysku. Oczywiście w jakości HD. A jeśli lubisz muzykę, możesz skorzystać z technologii SensMe, która automatycznie analizuje twoją kolekcję muzyki, by kolejno poukładać utwory zgodnie z różnymi nastrojami. Kiedy będziesz przygnębiony, komputer włączy coś, co cię rozweseli - np. w dniu, w którym trzeba zapłacić rachunki.

Oczywiście komputery będą sprzedawane wraz z systemem operacyjnym Windows 7, który również jest dostosowany do obsługi dotykowej.

Najnowsze VAIO L będą dostępne od 22 października, czyli pojawią się na rynku w dniu premiery Windows 7. Ceny nie są jeszcze ustalone.

Źródło:T3.com

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  "komputer włączy coś, co cię rozweseli - np. w dniu, w którym trzeba zapłacić rachunki." - niech zapłaci je za mnie, będę na pewno weselszy :E
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   @adawro
   Mamy XXI wiek. Komputer zapłaci Twoje rachunki! Tylko za pomocą Twojego konta bankowego ;)