• benchmark.pl
 • Gry
 • Chiny musiały ustąpić – Valheim na pierwszym miejscu na liście bestsellerów w serwisie Steam
Gry

Chiny musiały ustąpić – Valheim na pierwszym miejscu na liście bestsellerów w serwisie Steam

Seweryn Kułak | Redaktor serwisu benchmark.pl
3 komentarze Dyskutuj z nami

Valheim – czyli gra z gatunku survival z wikingami w roli głównej trafiła prosto na pierwsze miejsce na liście bestsellerów w serwisie Steam w tym tygodniu.

Valheim nowym hitem w serwisie Steam 

Produkcja od studia Iron Gate wyprzedziła na liście ostatnie największe hity Steama, które pochodzą prosto z Chin. Mowa oczywiście o Dyson Sphere Program oraz Tale of Immortal. Warto również wspomnieć o tym, że w grę grało około 105 000 graczy jednocześnie, co sprawia, że ​​około 15 000, które zdecydowało się wypróbować produkcję w dniu premiery, wydaje się dość słabym wynikiem. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry:

Jeśli chodzi o pozostałe miejsca na liście, to Tale of Immortal utrzymuje się na drugim miejscu, a Nioh 2 udało się zająć bardzo przyzwoitą trzecią pozycję. Gra radzi sobie bardzo dobrze pod względem sprzedaży, chociaż gracze narzekają na pewne problemy. Niedawna zapowiedź Total War: Warhammer 3 sprawiła, że gra obecnie zajmuje czwarte miejsce, a zamówienia w przedsprzedaży na tę strategię napływają od podekscytowanych fanów. Warto wspomnieć, że gra obecnie zajmuje pierwsze miejsce w Chinach, jeśli chodzi o sprzedaż, zatem widać, że gracze z niecierpliwością oczekują dnia premiery gry.

Cyberpunk 2077 zalicza mocny spadek, choć wciąż znajduje się na liście top 10

Spadek natomiast zaliczyła inna produkcja z Państwa Środka. Mowa oczywiście o Dyson Sphere Program, które z pierwszego miejsca spadło na aż szóstą lokatę. Wyraźnie widać również, że spada zainteresowanie Cyberpunk 2077, który znajduje się już na ósmym miejscu. Warto również wspomnieć o Mass Effect: Legendary Edition, które po ostatniej zapowiedzi i ogłoszeniu daty premiery zajmuje dziewiąte miejsce

Źródło: PCGamesn, Steam Charts, Steam

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  patol1984
  Gra w early access w 2021, która wygląda gorzej niż world of warcraft z 2004, gameplay musi być tak genialny, że aż nie wierze.
  4
 • avatar
  _SnR_
  Lipnie to wyglada.
 • avatar
  Marucins
  Cyberpunk 2077, a co to takiego?
  Ktoś jeszcze o tym pamięta?