Gry

Vampyr zadebiutuje pod koniec roku

przeczytasz w 1 min.

Wydawca gry ujawnił przybliżony termin premiery.

Zapowiedzi gry Vampyr spodobały się wielu graczom. Ekipa Dontnod zdaje się szykować naprawdę intrygujący tytuł, ale do tej pory nie chciała (lub nie mogła) ujawnić daty premiery. Focus Home Interactive zdecydowało się wyręczyć w tym producenta.

Focus Home Interactive to firma, która będzie wydawcą omawianej gry. Przybliżając swoje plany na kolejne miesiące poinformowała, iż Vampyr zadebiutuje pod koniec roku.

Mowa tu o ostatnim kwartale, a więc okresie od początku października do końca grudnia. Platformy docelowe pozostają zgodne z wcześniejszymi doniesieniami, będą nimi komputery oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Przypomnijmy, że mający bazować na silniku Unreal Engine 4, Vampyr to gra akcji z elementami RPG, która punktować ma przede wszystkim klimatem i złożoną fabułą zmuszającą do dokonywania trudnych wyborów. Gracze wcielą się w chirurga wojskowego Jonathana E. Reida, który po ugryzieniu przez wampira połączyć będzie musiał misję niesienia pomocy z koniecznością zaspokojenia głodu krwi. Akcja rozgrywać będzie się w Londynie z początku XX wieku, w czasach panowania wirusa hiszpańskiej grypy.

Vampyr gra

Źródło: wccftech

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pietroPL
  1
  "gra akacji" :D czyżby drewniana rozgrywka?
  • avatar
   parasite
   0
   Tutaj gameplay gdyby ktoś chciał sobie przypomnieć: https://www.youtube.com/watch?v=TFY4U8bNn8U