Mobile

Virgin Mobile z nowymi abonamentami. Od dwóch dyszek miesięcznie

przeczytasz w 1 min.

Virgin Mobile pokazał nowe oferty. Operator proponuje między innymi pakiet z 20 GB danych i nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami za 20 złotych miesięcznie.

Virgin Mobile prezentuje nowe oferty abonamentowe. Jedną z opcji jest Plan S, w ramach którego za 20 złotych miesięcznie otrzymamy pakiet 20 GB danych. W tym przypadku umowa jest zawierana na czas nieokreślony. Poza paczuszką danych ta opcja – jak i wszystkie pozostałe – gwarantuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y.

Abonament z dostępem do 5G

Dla osób, które poszukują opcji z technologią 5G, operator ma bardziej rozbudowane propozycje z umową na dwa lata. Plan M obejmuje 40 GB na każdej karcie SIM za 30 zł miesięcznie z możliwością zakupu kolejnych numerów za 20 zł miesięcznie. Z kolei Plan L za 40 zł miesięcznie to 60 GB i możliwość dokupienia kolejnych kart SIM za 30 zł miesięcznie.

Dodatkowo operator zapowiedział, że przeniesienie numeru do ofert Plan M i Plan L skutkuje otrzymaniem pierwszego miesiąca za darmo. Z kolei za 50 złotych miesięcznie klienci otrzymają internet 5G z pakietem 250 GB z pełną prędkością.

Dodatkowo wszyscy abonenci Virgin Mobile otrzymają dostęp do usług Wi-Fi Calling i VoLTE.

Virgin Mobile – jak włączyć?

Ofertę można nabyć przez internet lub infolinię. Klienci operatora mogą zarządzać swoim kontem w aplikacji Play24. Tutaj włączymy i wyłączymy dodatkowe usługi i pakiety, sprawdzimy kwotę ostatniej płatności i ustawimy automatyczne pobieranie opłat.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tumoris
  4
  Wsadźcie sobie zgody marketingowe w kieszeń
  • avatar
   Marucins
   1
   Kiepskie. I co to teraz obecny Benchmark?
   • avatar
    taki jeden
    0
    Mam Virgina. Najgorsze jest to że to chodzi na nadajnikach Play. Czyli kiepski zasięg poza centrum. Przed przejęciem można było przełączyć w ustawieniach na T-mobile. Teraz już nie.
    • avatar
     stentsk
     0
     A czy ktoś wie jak przejść z play na kartę do virgin na kartę (lub ogólnie z play do virgin)? Po wywróceniu do góry nogami ofert od czerwca szukam innej możliwości. Był dobry plan Solo S z 10GB za 25zł to usunęli i zrobili 5zł drożej z więcej netu, a mi 2GB to max potrzeba.