Gry komputerowe

MMO War Thunder trafi na konsolę PlayStation 4

przeczytasz w 1 min.

Akcja osadzona zostanie w czasach II wojny światowej, a gracze toczyć będą ze sobą starcia przy pomocy 200 ówczesnych samolotów, czołgów i okrętów.

War Thunder gra konsola PlayStation 4

Od oficjalnej prezentacji konsoli PlayStation 4 minęło już sporo czasu. Nic dziwnego zatem, że cały czas dowiadujemy się o nowych grach, które pojawią się na tej platformie. Wśród nich będzie również War Thunder.

Produkcja to należeć ma do gatunku MMO. Akcja osadzona zostanie w czasach II wojny światowej, a gracze toczyć będą ze sobą starcia przy pomocy 200 ówczesnych samolotów, czołgów i okrętów. Twórcy obiecują przy tym bardzo rozbudowane mapy, dobrą oprawę graficzną i spory nacisk na realizm.

Za War Thunder odpowiada studio Gaijin Entertainment. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie o wersji PC, która jest zresztą aktualnie w fazie beta testów. Teraz zapowiedziano jednak debiut gry także na konsoli PlayStation 4, który powinien mieć miejsce pod koniec tego roku. Planowane jest również udostępnienie War Thunder na urządzeniach mobilnych.

"Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca z Sony spowoduje nie tylko lepszą jakość War Thunder, ale jednocześnie zapewni naszym fanom nowy poziom doświadczeń płynących z tego typu gier. Współpraca z Sony jest najbardziej naturalnym postępem dla marki War Thunder. Jesteśmy podekscytowani możliwością przyniesienia War Thunder na wiodącą platformę następnej generacji - PS4." - dyrektor kreatywny Gaijin Entertainment, Kirill Yudintsev


Źródło: polygon, youtube, softpedia

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Coraz więcej zapowiedzi gier na nową konsolę.
  Tak z innej beczki. Niech microsoft się obudzi z xboxem.
  • avatar
   Finear
   -3
   to nie jest MMO....

   • avatar
    Konto usunięte
    -15
    MMO zawsze po jakimś czasie zamyka servery, a władowanej kasy w postać nikt nie odda, a jeśli jeszcze jest gra bezwartościowa na allegro, to już w ogóle mogiła. Jedyny plus to można sie języka nauczyć dobrze, oczywiście z dala od polaczków najlepiej sie nie przyznawać ;)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     nie było żadnej prezentacji konsoli PlayStation 4 ,
     kto wie jak wygląda ? ręka w górę ....