Gry komputerowe

Warcraft III: Reforged można będzie sprawdzić podczas beta testów

przeczytasz w 1 min.

Na początku 2019 roku, ale na ogłoszenie dokładniejszego terminu musimy jeszcze chwilę poczekać. Warcraft III: Reforged to odświeżona wersja Warcraft III z 2002 roku.

Wprawdzie na BlizzCon 2018 pojawiło się kilka zapowiedzi, ale nie można twierdzić, że Blizzard oczarował graczy przygotowanymi nowościami. Jedna z nich to Warcraft III: Reforged, z którym, jak się teraz okazuje, można będzie zapoznać się przed premierą.

Blizzard poinformował, iż Warcraft III: Reforged można będzie sprawdzić podczas beta testów. Kiedy? Na początku 2019 roku, ale na ogłoszenie dokładniejszego terminu musimy jeszcze chwilę poczekać. Nie jest też jasne, czy testy będą miały charakter otwarty.

Określenie beta może wydawać się tu nieco na wyrost, ponieważ gra będzie wtedy jeszcze w wczesnej fazie. Starszy producent Pete Stilwell sugeruje, że być może trafniejsze byłoby określenie testy alfa. Premiera finalnej wersji planowana jest wprawdzie na 2019 rok, ale zapewne będzie to jego druga połowa.

Warcraft III: Reforged to odświeżona wersja Warcraft III z 2002 roku z dodatkiem The Frozen Throne. O tym, jakie zmiany przyniesie przeczytacie w naszej wcześniejszej publikacji.


Źródło: Warcraft 3

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Arek9182
  1
  Cinematicsy są robione na nowo.
  Tak samo jak modele postaci, ui i wiele innych.
  Więc to nie tylko zmiana teksturek...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Jak na remastera to dużo czasu potrzebują, a pomyślałby ktoś że to tylko polepszone teksturki i rozdziałka :P, ale widziałem na necie jakiś gameplay i na pewno też są nowe animacje postaci ogólnie wygląda bardzo fajnie. Mam nadzieje że przerywniki filmowe też będą od nowa zrobione w wysokiej jakości.