• benchmark.pl
 • Gry
 • Warhammer Online: Age of Reckoning (PC) doczekał się wersji trial
Gry

Warhammer Online: Age of Reckoning (PC) doczekał się wersji trial

przeczytasz w 1 min.

Od pewnego już czasu najnowsza produkcja EA Mythic  - Warhammer Online traci na popularności. Dotychczasowi użytkownicy porzucają grę dla innych tytułów, zaś napływ nowych graczy jest niewielki. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest sporo. Jedną z nich był do tej pory zupełny brak możliwości przetestowania gry przed jej zakupem i ewentualną dalszą decyzją o utrzymywaniu konta. Był, bo w dniu wczorajszym oficjalnie rozpoczęty został program 10-dniowej, darmowej wersji demonstracyjnej (trial’a). Ta specyficzna promocja WAR powiązana jest ze startem najnowszego rozszerzenia do tejże produkcji zatytułowanego Bitter Rivals, które wprowadza doń dwie nowe klasy postaci – Orc Choppa i Dwarf Slayer'a.

Oczywiście, jak to zwykle bywa w przypadku trialowych wersji gry nie wszystkie elementy rozgrywki Warhammer’a Online są dostępne w pełnym zakresie.  Podstawowym ograniczeniem dla użytkowników testowych jest zamknięcie przed nimi obszarów innych niż Tier 1 i głównej stolicy wybranej strony konfliktu. Jeśli to jednak to Was nie odstrasza to koniecznie spróbujcie swoich sił w ogarniętym wojną uniwersum Warhammer Fantasy.

Pobierz klienta i zarejestruj się: Wahammer Online 10-days Trail

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  dzisiaj tez maila z tym dostalem !!!!! wreszcie jest trial :)
  juz wiem co bede robic przez weekend..

  ps... WOWa probowalem... i zdecydowanie mi sie nie podoba... dosc nudny.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Oto kolejny dowod na to iz WoW panuje na rynku mmorpg i to niepodzielnie. Do czasu wypuszczenia nowej gry przez Blizzard nikt nie jest w stanie zagrozic temu tytulowi.

   Probowalem Warhammera i mocno sie rozczarowalem ta produkcja. Nie ma to jak stary dobry WoWik :)