Gry komputerowe

Warhammer: Vermintide 2 - tak wygląda gra, która zadebiutuje za tydzień

przeczytasz w 1 min.

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Warhammer: Vermintide 2. Materiał ten stanowi zapowiedź emocjonującej rozgrywki w bardzo przyjemnej dla oka oprawie. To wszystko zaś będzie dostępne już za tydzień.

Już 8 marca na rynku zadebiutuje Warhammer: Vermintide 2 – drugie podejście ekipy Fatshark do kooperacyjnej gry akcji w uniwersum Warhammer

Ci, którzy zdecydowali się na zakup przed premierą, mogą już rozpocząć zabawę w ramach czegoś, co nazywa się „pre-order beta”. Krótko mówiąc: można rozpocząć zabawę w niemal finalnej wersji gry (a cały postęp będzie można zachować). Warto w tym miejscu dodać, że w przedsprzedaży gra jest tańsza o 10 proc., czyli kosztuje 97,19 zł.

Przy okazji ekipa Fatshark opublikowała nowy zwiastun z fragmentami faktycznej zabawy. Wygląda na to, że udało się zachować klimat i to, co było najlepsze w „jedynce”, a równocześnie poprawić oprawę wizualną i ulepszyć co nieco w samej rozgrywce. Pozostaje mieć nadzieję, że jest tak rzeczywiście – to powinno stać się jasne już za kilka-kilkanaście dni.

Warhammer: Vermintide 2 – gameplay trailer

Warhammer: Vermintide 2 w najbliższy czwartek zadebiutuje na PC, a z czasem trafi też na konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Fathshark, VG247

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!