Gry

Warner Bros Montreal zabiera się za nowe gry

przeczytasz w 1 min.

Czyżby szykowała nam się kolejna odsłona serii Batman?

Warner Bros

Po zamieszaniu wokół pecetowego Batman: Arkham Knight atmosfera dotycząca cyklu nieco zgęstniała. To samo powiedzieć można o Warner Bros, które nie ma obecnie dobrej prasy. Mimo tego szykuje już nowe projekty.

Należące do branżowego giganta studio Warner Bros. Montreal poszukuje dodatkowych rąk do pracy. Z umieszczonego na oficjalnej stronie internetowej ogłoszenia dowiedzieć możemy się, iż studio pracuje nad dwoma wysokobudżetowymi produkcjami.

„Jesteśmy wciąż rosnącym studiem, które pracuje nad dwoma projektami AAA koncentrującymi się na rozwoju świata DC Comics o kolejne, interaktywne przestrzenie.”

W ogłoszeniu nie doszukamy się naturalnie informacji dotyczących tego, o jakie projekty może chodzić. Wedle przecieków jedną może być jednak kolejny Batman, a drugą Suicide Squad. Jeśli chodzi o przeszłość omawianego studia to do tej pory największym jego projektem było Batman: Arkham Origins.

Źródło: gamingbolt

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  marcol
  13
  Tylko blagam, nie robcie preorderow!!! Pokazali juz ze potrafia
  • avatar
   Dudzio993
   5
   Podziekuje im za Batmana.
   • avatar
    Konto usunięte
    4
    mogliby się nie wygłupiać i kupić od kogoś kompletny silnik gry. redzi tak zrobili, i to dało im podstawę do napisania własnego silnika który jak widać spisuje się świetnie.