Gry

Cała mapa Watch Dogs dostępna od samego początku gry

przeczytasz w 1 min.

W grach z ogromnym otwartym światem przeważnie długo musimy czekać na możliwość podróżowania po całym jego obszarze. Nie w przypadku Watch Dogs.

Watch Dogs gra Aiden

W przypadku gier z ogromnym otwartym światem przeważnie długo musimy czekać na możliwość podróżowania po całym jego obszarze – dostępu blokują na przykład zamknięte mosty, które otwierają się dopiero po ukończeniu danej misji. Jak poinformował Jonathan Morin, dyrektor kreatywny zespołu pracującego nad Watch Dogs – w przypadku jego najnowszego dzieła będzie inaczej – na samym starcie otrzymamy pełen dostęp do całej mapy gry.

„Możesz iść, gdziekolwiek tylko chcesz – nie ograniczamy gracza” – powiedział Jonathan Morin. Następnie możemy odwiedzić najciekawsze miejsca na danym terenie, oczywiście o ile tylko uporamy się z zabezpieczeniami przygotowanymi na danym obszarze – przypomnijmy bowiem, że jedną z najważniejszych cech gry Watch Dogs jest hakowanie.

„W trybie gry swobodnej gracz będzie musiał stopniowo atakować strategiczne punkty systemu informatycznego miasta. Pozwoli to głównemu bohaterowi pozostawać w łączności podczas przebywania w danej dzielnicy. To będzie się rozrastać, a my nazywamy to siecią monitoringu” – dodał.

Premiera gry Watch Dogs odbędzie się w listopadzie bieżącego roku. Platformami docelowymi są pecety oraz konsole PlayStation 4 i 3, Xbox One i 360 oraz Wii U. 

Źródło: VG247

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  chmielx12
  18
  Bardzo dobrze
  • avatar
   majormajewski
   10
   No i co że wtedy gta V na PC wyjdzie, te gry są generalnie inne, różne i wcale bym watch dogs nie skreślał za szybko.
   • avatar
    melomonster
    7
    Artykuł o Watch Dogs a większość komentarzy i tak o GTA V :)
    • avatar
     wojtekk944
     4
     @Sopel. Skąd niby posiadasz takie nieprawdopodobne informacje??
     • avatar
      Anavrin990
      1
      Po obejrzeniu GTA 5 na yt całego z 3 zakończeniami mogę powiedzieć.Trzeba zagrać samemu,ale jakie daje ciekawe podejście do gry Watch_Dogs tego nie pobije niestety jak dla mnie.
      • avatar
       Konto usunięte
       -14
       Ta gra już się nie liczy (niestety) i przejdzie bez echa, bo 22 listopada wychodzi GTA 5 na PC.
       Rockstar zniszczył w ten sposób UBI...
       • avatar
        zielony_banan
        0
        Czyli zasadniczo kierunek jak w GTA V. Nie sądzę jednak by dorównali GTA rozmachem.
        • avatar
         eryk1310
         0
         gta V moze fajne moze i genialne ale pocichu licze że serria watch dogs stanie sie na równym poziomie pamiętajmy że to 1 czesc a naewno bedzie 2 jestem tego juz terz pewien :) także ubi do roboty a my czekamy na dobra gre przynajmniej 8+,9/10 moze i 10 jak dobrze pójdzie choc watpie :)