Gry

Cała mapa Watch Dogs dostępna od samego początku gry

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

W grach z ogromnym otwartym światem przeważnie długo musimy czekać na możliwość podróżowania po całym jego obszarze. Nie w przypadku Watch Dogs.

Watch Dogs gra Aiden

W przypadku gier z ogromnym otwartym światem przeważnie długo musimy czekać na możliwość podróżowania po całym jego obszarze – dostępu blokują na przykład zamknięte mosty, które otwierają się dopiero po ukończeniu danej misji. Jak poinformował Jonathan Morin, dyrektor kreatywny zespołu pracującego nad Watch Dogs – w przypadku jego najnowszego dzieła będzie inaczej – na samym starcie otrzymamy pełen dostęp do całej mapy gry.

„Możesz iść, gdziekolwiek tylko chcesz – nie ograniczamy gracza” – powiedział Jonathan Morin. Następnie możemy odwiedzić najciekawsze miejsca na danym terenie, oczywiście o ile tylko uporamy się z zabezpieczeniami przygotowanymi na danym obszarze – przypomnijmy bowiem, że jedną z najważniejszych cech gry Watch Dogs jest hakowanie.

„W trybie gry swobodnej gracz będzie musiał stopniowo atakować strategiczne punkty systemu informatycznego miasta. Pozwoli to głównemu bohaterowi pozostawać w łączności podczas przebywania w danej dzielnicy. To będzie się rozrastać, a my nazywamy to siecią monitoringu” – dodał.

Premiera gry Watch Dogs odbędzie się w listopadzie bieżącego roku. Platformami docelowymi są pecety oraz konsole PlayStation 4 i 3, Xbox One i 360 oraz Wii U. 

Źródło: VG247

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  chmielx12
  Bardzo dobrze
  18
 • avatar
  majormajewski
  No i co że wtedy gta V na PC wyjdzie, te gry są generalnie inne, różne i wcale bym watch dogs nie skreślał za szybko.
  10
 • avatar
  melomonster
  Artykuł o Watch Dogs a większość komentarzy i tak o GTA V :)
 • avatar
  wojtekk944
  @Sopel. Skąd niby posiadasz takie nieprawdopodobne informacje??
 • avatar
  Anavrin990
  Po obejrzeniu GTA 5 na yt całego z 3 zakończeniami mogę powiedzieć.Trzeba zagrać samemu,ale jakie daje ciekawe podejście do gry Watch_Dogs tego nie pobije niestety jak dla mnie.
 • avatar
  Konto usunięte
  Ta gra już się nie liczy (niestety) i przejdzie bez echa, bo 22 listopada wychodzi GTA 5 na PC.
  Rockstar zniszczył w ten sposób UBI...
  -14
 • avatar
  zielony_banan
  Czyli zasadniczo kierunek jak w GTA V. Nie sądzę jednak by dorównali GTA rozmachem.
 • avatar
  eryk1310
  gta V moze fajne moze i genialne ale pocichu licze że serria watch dogs stanie sie na równym poziomie pamiętajmy że to 1 czesc a naewno bedzie 2 jestem tego juz terz pewien :) także ubi do roboty a my czekamy na dobra gre przynajmniej 8+,9/10 moze i 10 jak dobrze pójdzie choc watpie :)