• benchmark.pl
 • Gry
 • Ważna akcja Electronic Arts. Kup skarpety z The Sims 4, by pomóc koniom
Gry

Ważna akcja Electronic Arts. Kup skarpety z The Sims 4, by pomóc koniom

przeczytasz w 2 min.

Electronic Arts łączy siły z Fundacją VIVA! i wspiera ją opiece nad potrzebującymi zwierzętami. Na początku wystarczy kupić simsowe skarpety. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działania na rzecz pomocy zwierzakom.

Już wkrótce zadebiutuje The Sims 4 Ranczo. W DLC będziemy przede wszystkim opiekować się końmi. Electronic Arts poinformowało o akcji, która ma promować pozytywne działania wobec prawdziwych zwierząt.

Pomocne skarpety

Do sprzedaży trafiła właśnie limitowana seria skarpet The Sims 4 x VIVA! inspirowanych dodatkiem Ranczo. Produkty dostępne są w oficjalnym sklepie online fundacji VIVA!. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży skarpetek (wyprodukowanych przez polską firmę KABAK) mają być przekazane na cele statutowe fundacji, która wspiera zwierzaki – w tym także i konie. Warto obejrzeć też inne rzeczy w sklepie Fundacji.

Sims 4 Ranczo skarpetki

The Sims 4 Ranczo zadebiutuje już 20 lipca na konsolach PlayStation, Xbox oraz na PC/Mac. Współpraca Electronic Arts i Fundacji VIVA! nie skończy się na pojedynczym działaniu. Obie strony zapowiedziały, że po premierze DLC zamierzają kontynuować partnerstwo.

Cieszymy się bardzo ze współpracy z twórcami kultowej gry The Sims. Zarówno ze wsparcia finansowego, bez którego nie da się pomagać zwierzętom, jak również z możliwości dotarcia do nowej grupy osób z prozwierzęcym przekazem. Bardzo ważne było dla nas, że gra oferuje rozrywkę, która promuje pozytywne zachowania wobec zwierząt – powiedział Cezary Wyszyński, prezes Fundacji VIVA! Akcja Dla Zwierząt.

The Sims 4 Ranczo – szczegóły

W The Sims 4 Ranczo Simomaniacy będą mogli zajmować się nie tylko Simami, ale także właśnie końmi, które dla wielu staną się pełnoprawnymi członkami rodziny. Dbanie o podopiecznych, zaspokajanie ich potrzeb oraz zapewnianie im poczucia bezpieczeństwa to zadania, które są o wiele ważniejsze w świecie rzeczywistym niż wirtualnym. Stąd współpraca EA z Fundacją VIVA!, która od ponad 20 lat walczy o godne życie zwierząt w Polsce.

Kolejne informacje dotyczące partnerstwa i działań podejmowanych przez Electronic Arts Polska i Fundację VIVA! Akcja Dla Zwierząt zostaną podane wkrótce. Na oficjalnej stronie Fundacji znajdziemy informacje o dostępności skarpet.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rad_m
  9
  Szkoda, że wybrali taką... kontrowersyjną organizację. Chociażby znaną z tego, że ukradli psa z terenu jakiegoś komisu, a później twierdzili, że go RATOWALI xD Szkoda tylko, że nie wpadli na to, że komisy zwykle mają kamery i świetnie widać, jak wjeżdżają na prywatny teren, wołają psa do samochodu a następnie z nim odjeżdżają xD Banda krętaczy.

  Jak ktoś chce pomóc zwierzętom, niech pójdzie do najbliższego schroniska, a nie płaci na organizacje, które pomagają głównie sobie.
  • avatar
   bambalon
   -1
   Pozwól ze przywitam soe z toba śpiewająco!!!
   Nazywam się bambalon, nazywam się bambalon, nazywam się bambalon ooooo aaaaaah, ooooo, aaaaaah!
   Fajnie co nie. Teraz co opowiem o fajowej aplikacji dzięki której możesz zarobic miliony$!!!
   Jest tonaplikaxja Crypto com dzięki której kupisz bezpiecznie Bitcoin, Ethereum, BNB, xrp, Solana, cosmos insercji innych kryptowalut!!!
   Aplikacja Crypto Com posiada najlepsze kryptowalutowe produkty które pozwolą zarabiać co krocie!!! Kasiure o której zawsze marzyłeś!!! Będziesz mógł wreszcie porzucić prace jak np sprzedawca butów, rzeźnik, magazynier, rolnik s nawet programista ET!!
   Zachęcam zje do szybkiej rejestracji w aplikacji Crypto Com z mojego linka poniżej! Przejdź proces KYC i zamów minimum czerwona kartę Rubi s otrzymasz na start na pierwsze lukratywne inwestycja az 25$ w kryptowalucie Cronos!!!
   Kryptowaluty z każdego robią milionera!!!
   Iga światek w programie Kuba wojewódzki szow pokazała na czym tak naprawdę zarabia kasiure inokazalo się ze przez kryptowaluty!!! Z banków zadzwonili natychmiast aby wstrzymać emisje programu ale było jiz za późno!!!
   Sam Kuba wojewódzki przyzna ze teez zarabia na kryptowalutach i pozniej to samo powiedział Kamil stoch ad Małysz i inni cebryci!!!!
   Oto mojnlink kliknij jak nAjszypciej! N!!!

   https://crypto.com/app/jjey2xxs9c
   • avatar
    KochamBigos
    -2
    Konie zostały stworzone po to aby pracowały dla człowieka i żeby można bylo je jeść.
    Nie wyobrażam sobie abym przy najmniej raz w tygodniu nie zjadł koniny.
    Mięso z konia w bigosie? Palce lizać!