Dyski

WD My Passport Ultra Metal Edition w sprzedaży za około 300 złotych

przeczytasz w 1 min.

Pomimo bardzo małych gabarytów cechuje się świetną wydajnością i wytrzymałością.

WD My Passport Ultra Metal Edition

Zewnętrzne dyski twarde cieszą się coraz większą popularnością. Wprawdzie wielu wciąż odstraszają ceny, ale systematycznie pojawiają się oferty, które uznać należy za jak najbardziej godne uwagi. Zwłaszcza, że niektóre z propozycji oferują naprawdę wiele.

Zastosowań wspomnianych gadżetów jest sporo, a jedno z nich dość obszernie ostatnio przedstawiliśmy. Pamiętacie recenzję dysku WD My Passport Ultra Metal Edition, który określony został przez nas idealnym kompanem konsoli Xbox One?

Dysk współpracuje z nią rzeczywiście świetnie, ale może on służyć również do innych celów. Pomimo bardzo małych gabarytów cechuje się świetną wydajnością i wytrzymałością, a dzięki możliwości przechowywania dużej ilości danych zadowoli osoby muszące lub lubiące przemieszczać się ze swoimi danymi.

WD My Passport Ultra Metal Edition nabyć można już za około 300 złotych. Tyle kosztuje bowiem w sklepie RTV Euro AGD wersja z 1 TB pamięci co z uwagi na wysoką jakość wykonania i możliwości dysku jest chyba ceną naprawdę dobrą.

Po więcej informacji odsyłamy do wspominanej już recenzji, a także na stronę sklepu RTV Euro AGD.

Źródło: euro, 4pda

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Franz
  5
  O dziwo, cena tego dysku w Euro jest jedną z najniższych na rynku.
  Co do samego WD to metalowa obudowa wyglada bardzo dobrze, lecz razem z nim trzeba od razu kupic futerał, bo szybko przestanie fajnie wyglądać (sam się o tym przekonałem) - to niestety dotyczy wszystkich metalowych obudów, nie tylko tej od WD.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Dysk ładny, ale warto dodać, że ten sam dysk w plastikowej obudowie jest tańszy. Przydałby się test porównawczy różnych dysków przenośnych zamiast reklam :P
   • avatar
    Konto usunięte
    -3
    Co za OKROPNA reklama