Gry

Intrygujące We. The Revolution zmierza na konsole

przeczytasz w 1 min.

We. The Revolution to intrygująca polska przygodówka z akcją w czasach Rewolucji Francuskiej. Na pecetach można grać w nią od marca, a w przyszłym miesiącu ukażą się też wersje konsolowe.

Pecetowa wersja gry We. The Revolution zadebiutowała na rynku w drugiej połowie marca i od tego czasu zbiera „w większości pozytywne” oceny na platformie Steam, na której wkrótce po premierze znalazła się w rankingu bestsellerów. Konsolowcy nie będą musieli już długo czekać na możliwość przekonania się o jej jakości na własnych urządzeniach.

(Będąca jej wydawcą) spółka Klabater oficjalnie ogłosiła, że już 25 czerwca gra We. The Revolution będzie dostępna w trzech kolejnych wersjach: na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. 

We. The Revolution screen 1

Dobra sprzedaż edycji pecetowej sprawiła, że koszty wydawnicze związane z produkcją, marketingiem i lokalizacją zwróciły się już w pierwszym tygodniu po premierze. Klabater liczy, że w kolejnych wersjach gra We. The Revolution będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem. – „Wiemy, że wielu graczy preferujących dojrzałe gry z ciekawą historią bardzo czeka na edycję konsolową” – powiedział Łukasz Mach odpowiedzialny za marketing w polskiej spółce.

Stworzona przez polskie studio Polyslash gra We. The Revolution pozwala wcielić się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego w XVIII-wiecznej Francji. Łącząc w sobie cechy przygodówki i strategii, stawia niełatwe zadanie, polegające na wydawaniu wyroków nie tylko w zgodzie z prawem, ale też zdrowym rozsądkiem.

We. The Revolution screen 2

„We. The Revolution stawia gracza w moralnie niejednoznacznych sytuacjach, w których nie ma oczywistych rozwiązań, a podejmowane decyzje nigdy nie są jednoznaczne. Władza nad ludzkim życiem i śmiercią to ciężar, odpowiedzialność i siła, które mogą wpłynąć na losy rewolucji – dodał Łukasz Mach. – Entuzjastyczne przyjęcie gry i wzrastające grono jej odbiorców są dowodem, że produkcja się podoba i może odnieść duży sukces”.

O zbliżającej się premierze konsolowej edycji gry We. The Revolution informuje świeżutki zwiastun opublikowany na kanale spółki Klabater. Możecie go obejrzeć poniżej…

We. The Revolution – trailer edycji konsolowej:

Źródło: Klabater

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!