Mobile

Weekend z mobilnym Internetem za darmo - Orange przeprasza za awarię

przeczytasz w 1 min.

Sieć Orange działa już jak należy. Za wczorajsze problemy użytkownicy otrzymują bonus na weekend.

Jeśli należycie do klientów sieci Orange to istnieje spore prawdopodobieństwo, iż wczorajsze popołudnie i wieczór upłynęły Wam pod znakiem sporych nerwów. Orange borykało się z bardzo poważną awarią, za którą wciąż przeprasza.

Wszystko zaczęło się wczoraj około godziny 17:00. Użytkownicy za pośrednictwem portali społecznościowych informowali, iż mają duże problemy - na skutek braku zasięgu nie mogli wykonywać połączeń, komunikować się za pomocą wiadomość SMS czy dostać się do Internetu przy pomocy posiadanych pakietów danych.

W największym stopniu problemy dało odczuć się w rejonach dużych miast - Warszawy, Poznania, Szczecina czy Gdańska. Nie znaczy to jednak, że gdzie indziej ich nie było. W późnych godzinach wieczornych wszystko zaczęło wracać do normy.

Dziś natomiast Orange swoich klientów przeprasza. W ramach rekompensaty postarało się o weekend z mobilnym Internetem za darmo.

„Awarie zdarzają się każdemu operatorowi. Nie my pierwsi i ostatni. Wiemy, że niektórzy z Was mieli wczoraj przez kilka godzin kłopoty z rozmowami i dostępem do mobilnego netu. Dlatego chcemy Wam to zadośćuczynić i zdecydowaliśmy, że w najbliższą sobotę i niedzielę (9-10 lipca) będziecie mogli korzystać z mobilnego internetu w kraju całkowicie za darmo. Dotyczy to wszystkich klientów Orange i nju mobile, zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Jeśli korzystacie z pakietów, to transmisja danych z weekendu ich nie zmniejszy. Rozliczenia dokonamy automatycznie bez konieczności kontaktu z nami. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności, które mieliście w wyniku awarii.”

Źródło: blog.orange, facebook - Orange

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mutissj
  7
  Niech się biorą za rozbudowe sieci światłowodów, a nie tylko marketingiem się zajmują.
  • avatar
   BluePandoraBox
   2
   o ile pamiętam to tak duże awarie trafiają się tylko im
   mam neta mobilnego u nich od 9 lat ale nie sądzę bym przedłużył umowę
   to już się staje uciążliwe wydzwanianie do nich za każdym razem gdy naliczają źle dane - w nocy gdy są szczęśliwe godziny nie powinno się nic naliczać
   • avatar
    pawluto
    2
    Ciekawe robienie w jajo swoich abonentów - Ciekawe co otrzymają abonenci którzy mieli nielimitowany internet bezprzewodowy i nie mogli z niego skorzystać a teraz orange robi im łaskę i daje im wekend bez limitu ... :)
    To kpina z tych abonentów...!
    • avatar
     kokosnh
     1
     Ja jestem głęboko, bo niby internet od T-mobile, to idzie po światłowodach orange ( bo innych nie ma w okolicy i raczej nie będzie )
     • avatar
      Artik
      0
      Jestem w Orange już ok. 10-11 lat, ale coś mi się wydaje że to ostatni rok. Telefon stacjonarny oraz internet mam już dawno od innego lokalnego operatora zostały tylko komórki.