Gry

Wersja próbna Premium w Battlefield 1 do sprawdzenia za darmo

przeczytasz w 1 min.

Przez tydzień bez opłat sprawdzać można dodatkową zawartość przygotowaną dla Battlefield 1.

Battlefield 1 zapewnia bardzo dobrą zabawę, ale nie będzie przekłamaniem stwierdzenie, że na najwięcej liczyć mogą właściciele przepustki Premium. Jeśli jej nie posiadacie to mamy dobrą informację - można sprawdzić ją za darmo.

Rozpoczęła się pierwsza runda wersji próbnej Premium dla Battlefield 1. Potrwa do 27 lipca i da możliwość korzystania z dodatkowej zawartości do gry, jaka została do tej pory wydana. Wchodzą w to nocne mapy - „Ofensywie Nivelle'a” oraz „Prise de Tahure”. Aren do sprawdzenia jest jednak więcej, a poza tym między innymi tryb Linia Frontu i nowe operacje.

wersja próbna Premium w Battlefield 1

Być może niektórzy z Was pamiętają o usłudze współdzielone Premium. Tutaj oferta jest jeszcze ciekawsza, ponieważ nie ma wymogu zapraszania do zabawy kogoś, kto posiada przepustkę Premium. Jedno ograniczenie jednak jest - wyłącznie posiadacze przepustki Premium lub dodatku „Nie przejdą” mogą liczyć na otrzymywanie PD.

Źródło: battlefield

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vegasnight9
  3
  Dla mnie nic nie przebiło do tej pory multi z bf3
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Zły dział, informacja jest w dziale "Mobile" za miast "Gry"
   • avatar
    bratmat
    0
    nie wydaje mi sie
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     Polecam skorzystać póki świeży patch i nowa mapa. Za dzień lub dwa to znowu będzie paradise wallhacków i aimbot-ów. Póki co nie działają bo nowa wersja gry tak dla ścisłości. Multiplayer w battlefieldzie 1 to po prostu żenua w kontekście podatności tej gry na różnego rodzaju usprawnienia (p.s.: inaczej się nie da jak ponad połowa "konkurencji" na serwerze tego używa). Ale sprawdźcie sami ;)
     • avatar
      Dudi4Fr
      -1
      Premium to najgorsza rzecz jak się przytrafiła serii BF, nie ma to jak dzielic graczy na lepszych i gorszych. A najlepsze jest to że Ci który płaca więcej są bardziej poszkodowani...
      • avatar
       Anonim20
       -1
       DICE planuje zlikwidować premium.
       Dotychczasowe mapy z DLC będą za FREE dla każdego, czyli mapki z DLC #1 i nocne w późniejszym terminie w bliżej nie określony czasie po premierze DLC #2 to samo stanie się z drugim pakietem map tam będzie 8 nowych map.
       A już 27 lipca BF1 i Titanfall 2 lądują w EA/Origin Access.
       Z premierą Battlefront 2 Premium zniknie z BF1.
       • avatar
        castiel18k
        -3
        niby wersja próbna a równie dobrze mógł bym grać z kumplem co ma premium bo i tak na koniec lvl nie idzie bo musisz zakupić dodatek lub premium by ci odblokowano punkty .... i na wuj ja mam się starać i grać na mapach z dodatku czy dla osób z premium.... piękny sposób by pod koniec meczyka poczuć się wyruchany pięknym napisem " zakup premium lub dodatek by odblokować zdobyte punkty doświadczenia"
        • avatar
         mutissj
         0
         BF1 to tylko nowa szata graficzna w multiplayer, dalej jest to samo