• benchmark.pl
 • Gry
 • Zawartość Wiedźmina 3 identyczna na wszystkich platformach
Gry

Zawartość Wiedźmina 3 identyczna na wszystkich platformach

przeczytasz w 1 min.

CDP Red wierny swojej dotychczasowej polityce.

Wiedźmin 3: Dziki Gon gra

Producenci konsol starają się przyciągnąć graczy do nowych platform na różne sposoby. Jednym z nich jest namawianie twórców gier, by ci postarali się o ekskluzywną zawartość na PlayStation 4 bądź Xbox One. W wielu przypadkach się to udaje, ale Wiedźmin 3: Dziki Gon ma być identyczny dla wszystkich.

Nie od dziś pojawiają się głosy, iż Microsoft bardzo chciałby bliżej zaprzyjaźnić się z CDP Red, a promowanie gry na konferencji giganta z Redmond podczas zeszłorocznego E3 dało pole do szerszych spekulacji. Kolejna odsłona targów, która odbędzie się już w przyszłym miesiącu wznowiła całą dyskusję, ale twórcy gry szybko wyjaśnili to, co najbardziej interesuje graczy.

Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że zawartość gry będzie identyczna na wszystkich platformach, a premiera gry odbędzie się na nich w tym samym czasie.

"Traktujemy wszystkich graczy jednakowo. Nie będziemy dostarczać ekskluzywnej zawartości dla żadnej z platform, ani nie będziemy sztucznie opóźnić wydania gry na jednym z urządzeń tylko dlatego, że ktoś płaci nam za to pieniądze. To na pewno nie zgadza się z naszymi wartościami. Nie zrobimy tego." - Marcin Iwiński

Nie zmienia to faktu, że Wiedźmin 3: Dziki Gon promowany będzie na nadchodzących targach E3 i zapewne pojawi się na stoisku sony bądź Microsoftu. Sama premiera gry odbędzie się natomiast w lutym przyszłego roku i jeśli wierzyć ostatnim zapewnieniom, gra nie zaliczy już żadnych opóźnień.

Źródło: pcgamer, eurogamer.net

Komentarze

29
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sacoridian
  14
  Jako jedyna firma robi tak aby gracze byli zadowoleni inni powinni brać przykład z CDP red.
  • avatar
   Konto usunięte
   6
   Dawajcie wieska a nie pierniczycie :D ile można czekać :D
   • avatar
    wdowa94
    6
    Jestem zaskoczony tym, że gra na PC będzie mieć to samo co identyczna gra na konsoli. To jest tak bardzo nietypowe, że musieliście zrobić nowego newsa...
    • avatar
     Draghmar
     2
     Bo tu kluczowe jest "Zawartość" czyli nie grafika, a konkretne treści czyli np. zadania. Nikt nie powiedział, że zawartość będzie tak samo zaprezentowana. ;)
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Czekam tylko na jakieś testy , bo nie wiem czy brać na ps4 czy na kompa ? Ciekawe w jakich detalach pociągnie moja blacha.
      • avatar
       QraJr
       0
       ani"i nie będziemy sztucznie opóźnić wydania gry na jednym z urządzeń tylko dlatego, że ktoś płaci nam za to pieniądze"

       To dlaczego PCtowcy muszą czekać aż skończycie wersje na konsole?
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        czekam na 3jkę :) chociaż jeszcze nie znalazłem czasu żeby 2jkę przejść choćby do połowy.