• benchmark.pl
 • Gry
 • Next-genowy Wiedźmin może zawierać mody. Jak wygląda z 50 dodatkami na RTX 3090?
Gry

Next-genowy Wiedźmin może zawierać mody. Jak wygląda z 50 dodatkami na RTX 3090?

przeczytasz w 2 min.

Jest szansa, że Wiedźmin w wersji na konsole nowej generacji będzie ciekawszy i ładniejszy nie tylko dzięki CD Projekt RED, ale również dzięki fanom.

CD Projekt RED rozmawia z twórcami modów

Mimo upływu lat Wiedźmin 3: Dziki Gon ma się bardzo dobrze, ostatni rok i wysoka sprzedaż tego tytułu dobitnie to potwierdziły. W najbliższym czasie raczej nic się nie zmieni, a jeśli już to na lepsze. Zbliża się bowiem premiera nowej wersji gry, tej dedykowanej konsolom PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S. Okazuje się, że na jej wygląd mogą wpłynąć nie tylko sami twórcy, ale też społeczność skupia wokół modyfikacji.

Tych przygotowanych z myślą o oryginalnej wersji nie brakowało. Dlaczego nie wykorzystać niektórych z nich? Halk Hogan (pseudonim odpowiedzialnego m. in. za HD Reworked) pochwalił się ostatnio, iż dostał oficjalną wiadomość od CD Projekt RED dotyczącą współpracy. Redakcja Kotaku skontaktowała się z polskim producentem i uzyskała potwierdzenie takiego obrotu spraw.

Oprócz naszych własnych wysiłków związanych z rozwojem nowej wersji Wiedźmina 3: Dziki Gon na Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC, rozmawiamy również z twórcami różnych modów do gry z 2015 roku. Jednak na ten moment nie mamy wiążących umów z żadną taką stroną.

Wiedźmin 3: Dziki Gon z 50 modami na RTX 3090

O tym, jak wiele modów do omawianej gry wydano może świadczyć chociażby ostatni materiał zamieszony na kanale Digital Dreams. Przedstawia on grę Wiedźmin 3: Dziki Gon z zainstalowanymi ponad 50 dodatkami, w tym Vanilla Lighting oraz Weather 2.0.

Jeśli zastanawiacie się, na jakim sprzęcie to zarejestrowano, od razu podkreślamy, że na nie byle jakim. Wykorzystano tu PC z procesorem AMD Ryzen 9 3900X, 16 GB RAM i kartą graficzną ASUS TUF RTX 3090.

Kiedy Wiedźmin pojawi się na nowych konsolach?

Brak podpisanych omów oznacza, że niczego nie można być jeszcze pewnym, ale są to informacje, które większości graczy powinny się spodobać. Na efekty prac twórców (lub twórców i autorów modyfikacji) trzeba jeszcze trochę poczekać.

Kilka tygodni temu potwierdzono, iż next-genowy Wiedźmin 3: Dziki Gon ujrzy światło dzienne w drugiej połowie tego roku. Dokładnej daty jeszcze nie ujawniono.

Źródło: kotaku, Halk Hogan, Digital Dreams

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Much_
  1
  Ładny ale RDR 2 wciąż ładniejsze - przynajmniej w moim guście
  • avatar
   ECRYGIGS
   0
   Skyrim też wymiata https://www.youtube.com/watch?v=gOTHkSJroSA
   • avatar
    Leonardox11
    0
    ,,Kilka tygodni temu potwierdzono, iż next-genowy Wiedźmin 3: Dziki Gon ujrzy światło dzienne w drugiej połowie tego roku. Dokładnej daty jeszcze nie ujawniono."

    Ujrzy światło dzienne w drugiej połowie roku? wtedy gdy Windows 10 21H2?
    • avatar
     Ahura
     0
     na ps5 myślę że będzie piknie
     • avatar
      Arnett
      0
      Gothic lepszy

      Witaj!

      Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
      Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

      Połącz konto już teraz.

      Zaloguj przez 1Login