Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon wbogaca się o tryb New Game Plus [AKT. 2]

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
25 komentarzy Dyskutuj z nami

Zabawę rozpoczynać można na nowo.

Wiedźmin 3: Dziki Gon gra

Zwiedziliście już każdy zakątek świata gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wykonując przy tym wszystkie zadania i wybijając każdego pojawiającego się na drodze potwora? Jeśli tak to mamy dobre wieści - mogli będziecie zrobić to raz jeszcze.

Jeszcze w lipcu zapowiedziano tryb New Game Plus. Trzeba było poczekać na niego dość długo, ale ten wyczekiwany przez wielu dodatek jest właśnie udostępniany. W pierwszej kolejności zawitał na konsolę Xbox One, której użytkownicy pobierać mogą go z Xbox Store. Lada chwila pojawić powinien się jednak także na PlayStation 4 i PC.

„Wciąż spragniony dodatkowej akcji? Rozpocznij nową grę ze wszystkimi zdolnościami i przedmiotami z poprzedniej rozgrywki, zdobywaj lepsze łupy, zabijaj jeszcze potężniejsze bestie i przeżyj ponownie heroiczną przygodę fantasy w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon!”

Pamiętajcie, że przygotowaliśmy dla was benchmarkowe centrum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje związane z tym tytułem.

AKTUALIZACJA - 17.08.2015, 18:44

Dobre wieści dla korzystający z PC. Dodatek pojawił się już także na tej platformie, a więc obecnie czekają na niego już tylko właściciele PlayStation 4.

AKTUALIZACJA 2 - 18.08.2015, 11:20

Z trybu New Game Plus skorzystać można już także na PlayStation 4. Tym samym dodatek dostępny jest na wszystkich platformach.

Źródło: gamespot, store.xbox

Komentarze

25
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  leman97
  tak!!
  W końcu :D
  No life mode on !
  21
 • avatar
  Next_Gen_1987
  Dziwne, że na PC nie wydali równo z XOne.. Odsuwacie się od PC'owców ''Redsi''? Nie zapominajcie, że pierwsza część zaliczyła spory sukces własnie na PC i to dzięki temu seria się mocno rozwinęła po dziś dzień.. Tak tak wiem, ''lada chwila też będzie'' ;-P
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  A ja dopiero pod koniec tego miesiąca zacznę grać w W3 więc te wszystkie problemy które były po wydaniu gry mnie ominą.
 • avatar
  Konto usunięte
  Dawać na PS4! :)
  -6
 • avatar
  matek103
  a co to za frajda zaczynać na nowo z 35 lvl i klepać stworki na hita ?
  -10
 • avatar
  leotoro
  Właśnie zainstalowałem ten DLC, ale za każdym razem jak wybieram save'a do wczytania to raz z uporem maniaka twierdzi, że "Gra nie została jeszcze ukończona"

  Ktoś spodlał się już z tym problemem ?
 • avatar
  Konto usunięte
  mnie zastanawia czemu w sferis gra jest 2x droższa niż u pozostałych.
 • avatar
  prime27pl
  Super , można zaczynać przygodę jeszcze raz tylko z nowymi wyborami .