• benchmark.pl
 • Gry
 • Wiedźmin 3: Dziki Gon z widokiem FPP - wypada równie dobrze?
Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon z widokiem FPP - wypada równie dobrze?

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
26 komentarzy Dyskutuj z nami

Zarówno sami twórcy jak i moderzy dbają o to, aby Wiedźmin 3: Dziki Gon długo nam się nie znudził. Szykuje się rozgrywka w ciekawej perspektywie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Chociaż od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon minęło już sporo czasu to zapewne jeszcze przez długie miesiące wielu będzie się przy tym tytule bawić. Pomagają w tym nie tylko sami twórcy, ale również fani. Tym razem dają znać o sobie ci drudzy.

Nawet jeśli niektórzy z graczy mają co do oprawy graficznej małe zastrzeżenia, w ogólnym rozrachunku jest ona słusznie bardzo zachwalana. Spore znaczenie na odbiór rozgrywki ma perspektywa, w jakiej wszystko obserwujemy. Doskonale wiemy co oferuje w tym względzie Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jak gra prezentowałaby się po przejściu na widok FPP? Odpowiedzi udziela brotherbeck - jeden z użytkowników IMGUR, który dzięki free camera przygotował ciekawą galerię.

Wiedźmin 3: Dziki Gon FPP magia

Wiedźmin 3: Dziki Gon FPP pięści

Wiedźmin 3: Dziki Gon FPP potwór

Wiedźmin 3: Dziki Gon FPP screen

Wiedźmin 3: Dziki Gon FPP walka

Można jednak powiedzieć, że powyższe materiały to jedynie ciekawostka. Twórcy modów dbają jednak o to, aby gra realnie zyskiwała zupełnie nowe oblicze. W przygotowaniu jest już mod, który wprowadzi do gry właśnie widok FPP. Zajmuje się nim SkacikPL, a mały przedsmak zobaczyć możecie na poniższym materiale wideo.


Pamiętajcie o naszym benchmarkowym centrum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji dotyczących produkcji CD Projekt RED.

Źródło: dsogaming, youtube

marketplace

Komentarze

26
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tchorg
  W sumie mogło by wyglądać super
  Tylko walki na miecze w wiedźmińskim stylu trochę nie pasują do FPP, pewnie wraz z VR można by było się porzygać od wygibasów Geralta :D
  18
 • avatar
  kubas246
  Mam wielką nadzieję, że w następnych grach CDP Red umieści widok TPP i FPP. Będzie wreszcie jakaś alternatywa dla gier TES jeśli chodzi o FPP RPG. Choć alternatywa to może złe słowo, bo Wiedźmin to gra o klasę lepsza od TES.
  11
 • avatar
  TheEquinoxe
  Chcę zobaczyć jak Geralt robi młynek z tego widoku...
  11
 • avatar
  veluk
  Do widoku pierwszej osoby musi być totalnie inny system walki. Sam mod nie sprawdzi się przy takiej ilości obrotów, uinków i rzucaniu się po ziemi :/
  Ogólnie preferuje FPP, bo jest po prostu realistyczny, można bardziej się wczuć w postać, bo widzisz z jej oczu, a nie jak jakiś puppet master, zza pleców i dwa metry nad ziemią.
 • avatar
  tymczas_dla_TSa
  "Wiedźmin 3: Dziki Gon z widokiem FPP - wypada równie dobrze?"

  Nie widziałem na żywca, ale na screenach jest zupełnie przyzwoicie.

  Muszę ograć i zobaczyć, choć jakoś nie wyobrażam sobie Geralta z tej perspektywy, np gdy grywałem w część pierwszą specjalnie ustawiałem kamerę tak, aby ten widok TPP był jak najdalszy i abym miał wgląd w to, co mi siedzi na plecach.

  ale zobaczę :)
 • avatar
  Kynareth
  Dobrze jak gry RPG mają możliwość widoku z pierwszej osoby. Ja jestem za.
 • avatar
  michcio2706
  Oj tam u mnie FPP samo się robi :P : https://youtu.be/s6H9JYSZfGQ?t=11m9s
 • avatar
  Dooku
  Dla mnie bomba, jak to wyjdzie to wracam do Wieśka, nie wiem jak się sprawdzi w praktyce, ale "wczucie" się w świat gry na pewno będzie większe. Choćby przy samej eksploracji to fajnie by się takiego widoku używało.
  -2
 • avatar
  Konto usunięte
  Dlaczego jeszcze mnie tu nie zbanowano?! Wszedzie mnie banuja, co jest kurwa? :D
 • avatar
  Konto usunięte
  Dlaczego jeszcze mnie tu nie zbanowano?! Wszedzie mnie banuja, co jest kurwa? :D
 • avatar
  Konto usunięte
  Dajcie z pokój tym widokiem w FPP! Teraz prawie każda gra ma widok FPP i już rzygać mi się chcę z tego powodu! Wszystkie horrory są w FPP a wy jeszcze do RPG chcecie ten widok dawać!
  Gdzie te czasy gier jak Silent Hill, Max Payne, Hitman, Splinter Cell, Gothic itd, gdzie królował widok TPP!!!
  Z za pleców to był zawsze najlepszy widok!!! Twórcy gier się rozleniwili się, bo widok TPP jest znacznie trudniejszy do realizacji w grze!