Gry

Wiedźmin na zimno i… na gorąco

przeczytasz w 1 min.

Można już 1) pobierać moda, który przynosi zimę do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz 2) zamawiać gorący, wiedźmiński kalendarz.

Dawno już nie mieliśmy okazji pisać o Wiedźminie, a dziś mamy dla was nie jeden, a dwa newsy. I choć żaden nie pochodzi od CD Projekt RED, oba mogą okazać się dla wielu osób interesujące.

Zimowy Wiedźmin

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra wiosenna, przez co nie bardzo wpisuje się w klimat panujący za oknem. Użytkownik kryjący się za ksywką KNGR stworzył jednak modyfikację, która jest w stanie to zmienić. Nazywa się „Winter is Coming”.

Dzięki modyfikacji w świecie gry nastaje zima. To tylko proste podmienienie tekstur, ale efekt naprawdę nie pozostawia wiele do życzenia. Możecie to zresztą zobaczyć na filmiku poniżej, a jeśli macie ochotę, możecie też pobrać moda ze strony NexusMods.

Wiedźmin na cały rok

Trzeci Wiedźmin to długa i rozbudowana gra, dlatego też z pewnością nie brakuje osób, które bawią się od wielu miesięcy. A gdyby tak odliczać mijający czas wraz z Wieśkiem? Teraz pojawiła się taka możliwość.

Poznajcie Witcher 3 Cosplay Calendar – kalendarz na rok 2017 przedstawiający niejednokrotnie dość odważne fotografie nawiązujące do ikonicznych fragmentów gry. I tak mamy na przykład zdjęcia zatytułowane „Geralt, Yennefer i jednorożec” czy też „Geralt w wannie”. 

Wiedźmin 3 kalendarz

Kalendarz przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłych (z powodów, których nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć). Jego cena to 30 dolarów + 9 dolarów za przesyłkę. Zamawiać można na stronie Maul Cosplay Store.

Źródło: PCGamesN, PCGamer, VG247

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  7
  Kalendarz z Yennefer z chęcią bym przygarnął :D
  • avatar
   Fiona
   0
   Kalendarz na prezent bym chętnie kupiła, paru znajomych graczy by mnie na rękach nosiło, ale blisko 180 zł deczko dużo...
   • avatar
    darioz
    -7
    Dajcie spokój z tymi informacjami o wiedzminie, bo sie rzygać już chce! Przeciętna gra z przeciętną grafiką!