Ciekawostki

Wielka wyprzedaż w Gearbest

artykuł sponsorowany, przeczytasz w 1 min.

Jeśli rozglądaliście się za nowym sprzętem elektronicznym to sprawdzić powinniście atrakcje przygotowane przez Gearbest.

11 listopada obchodzimy w Polsce ważne święto. Również w Chinach jest to istotna data. Wprawdzie już z zupełnie innych powodów, zdecydowanie bliższych jednak tym, czym zajmujemy się na łamach naszego portalu. Będzie dobra okazja do nabycia różnego rodzaju urządzeń w zdecydowanie niższych cenach.

Być może nie wszyscy o tym słyszeli, ale 11 listopada to w Chinach Dzień Singla. Osób preferujących (lub praktykujących z konieczności) samotne życie w Państwie Środka nie brakuje i chyba w celu osłodzenia im braku bliskiej osoby tamtejsze firmy organizują ogromne wyprzedaże. Udział bierze w nich coraz więcej sprzedawców, w tym roku sporo atrakcji szykuje między innymi Gearbest.

Rabatami objęte zostaną różnego rodzaju urządzenia i akcesoria dostępne w ofercie sklepu. Co przy tym bardzo istotne, promocja nie będzie trwała tylko jeden dzień. Rozpocznie się 9 listopada o godzinie 8:00 UTC i potrwa do 15 listopada do godziny 7:00 UTC. Wszystkie szczegóły znaleźć można na oficjalnej stronie Gearbest.

Wielka wyprzedaż w Gearbest

Tak naprawdę jednak na okazję polować można było już od 7 listopada. Od 7 listopada (2:00 UTC) do 9 listopada (8:00 UTC), a zatem przed startem głównej promocji, można było nie tylko nabywać pierwsze przecenione produkty, ale również zdobyć kupony rabatowe czy nagrody za aktywność na portalach społecznościowych.

Gearbest wyprzedaż nagrody

Sporo, prawda? Przyda się w związku z tym swojego rodzaju przewodnik zakupowy, który przygotowany został w celu ułatwienia zainteresowanym skorzystania z oferty i znalezienia dla siebie najatrakcyjniejszych produktów.


Źródło: Gearbest

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Toczas
  9
  W tej chwili można powiedziec tyle ze sztucznie podniesione ceny telefonow sa w cudowny sposob w promocji typu xiaomi mi 4c kosztuje codziennie +- 110$ a teraz jest wielkie promo z 250$ na 117$ (az -40%) nic aby brać. Pewnie z 90% rzeczy tak jest. pff
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   Promocja że hoho, Xiaomi Redmi Pro 32GB przeceniony z $704.24 na jedyne $323.56... a na oppomarcie jest do wzięcia za $189.00 po przecenie z $249.00 :D
   • avatar
    Vendeur
    2
    Tak trudno było już podać czas, chociażby w nawiasie, obowiązujący w Polsce...?
    • avatar
     korax
     2
     Gearbest to tam nic. Patrzta co się na AliExpress dzieje :D
     • avatar
      Himoto
      1
      Drobny błąd wyłapałem "Udział bierze w nich w nich coraz więcej sprzedawców..." komuś się powtórka załączyła :D