Systemy operacyjne

Windows 10 dostał kolejną zbiorczą aktualizację

przeczytasz w 1 min.

Jakie zmiany przynosi? To niestety dość trudne pytanie.

Windows 10 aktualizacja

Windows 10 szybko zwiększa swoje rynkowe udziały, ale zapewne wielu z was przychyla się do tezy, iż nie wszystko działa w nowym systemie tak jak powinno. Stopniowo ma się to jednak zmieniać, do czego przyczyniają się głównie przygotowywane przez producenta aktualizacje. Udostępniona została właśnie kolejna z nich.

Od razu wyjaśnić musimy, iż mowa o tak zwanej aktualizacji zbiorczej, ponieważ informacjami o tych pojedynczych nie chcemy was zalewać. Omawiana, najnowsza paczka oznaczona jest symbolem KB3081455. Jakie zmiany przynosi?

W tym miejscu pojawia się pewien problem, ponieważ omówienie dokładnych szczegółów nie jest niestety możliwe. Zgodnie z przyjętą wcześniej polityką, Microsoft nie jest skory do informowania o zmianach wprowadzanych do Windows 10.

Paczkę KB3081455, tak jak zdecydowaną większość innych aktualizacji, trzeba zatem zainstalować niejako „w ciemno”. Wygląda jednak na to, że w głównej mierze mamy tutaj do czynienia z łatkami naprawiającymi drobne błędy, a także koncentrującymi się na bezpieczeństwie. Nie pojawiają się raczej nowe funkcje.

Pamiętajcie, że wszystkie nasze publikacje związane z omawianym systemem, w tym pierwsze porady dotyczące pojawiających się problemów, znajdziecie w naszej strefie Windows 10.

Źródło: microsoft-news

Komentarze

29
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kubas246
  5
  Kiedy naprawią bugujące się menu start?
  • avatar
   HoseArkadioMorales
   3
   Ten Windows 10 to kupa z dużą ilością błędów i niedociągnięć ja wróciłem do 7. Może za pół roku znowu spróbuję wsiąść na 10 jednak na razie do puki nie ma gier na Dx12 to nie ma sensu się przesiadać
   • avatar
    sn00p
    2
    Ta nowa polityka według której nie ma informacji, co zawiera aktualizacja to wyraźny znak że Microsoft chce nas śledzić. Z pewnością zmiany jakie będą wprowadzane do Windows 10 przez kolejne aktualizacje będzie można blokować czy nawet usuwać ale zanim ich szpiegujące działanie zostanie wykryte i upublicznione w sieci MS dostanie to co chciał nam wykraść.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Nie rozumiem. Przecież wszystko jest opisane tu: https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/3081455
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      KB3081455 nic takiego nie dostałem, mam wersje home.
      • avatar
       sn00p
       -1
       Właśnie przeczytałem bardzo ciekawy artykuł na pcworld.com. Możecie mieć Windows 10 w waszym Wondow 7 i nawet o tym nie wiedzieć. http://www.pcworld.com/article/2983162/windows/didnt-ask-for-windows-10-your-pc-may-have-downloaded-it-anyway.html
       • avatar
        kropak
        -5
        Powtórzę to jeszcze raz to nie system, a zlepek przypadkowych usług, komend i programów, i jak to mówią z g... bicza nie kręcisz :)