Systemy operacyjne

Windows Insider przynosi rezultaty - już 2 mln testerów sprawdza nowy system

przeczytasz w 1 min.

Takie informacje podał Microsoft wraz z opublikowaniem dochodów w poprzednim roku.

Niedawno informowaliśmy Was o przychodzie Microsoft. Mimo że większość wiadomości nastrajało pozytywnie, to przez spadającą sprzedaż komputerów osobistych ostateczny zysk spadł o niecałe 10 procent. Równocześnie z dochodami firma podzieliła się kolejnymi informacjami o statystykach okresu testowego Windows 10. Wygląda na to, że projekt rośnie w siłę.

Okazało się bowiem, że przez niecały tydzień od konferencji w Redmond liczba testerów nadchodzącego systemu operacyjnego wzrosła z 1,7 do aż 2 mln. 300 tys. nowych użytkowników Windows 10 w czasie 6 dni naprawdę robi wrażenie. Czy tak samo popularna będzie ostateczna wersja?

Duży wpływ na tak znaczący wzrost liczby testerów ma z pewnością nowy build, który zawiera funkcjonalności pokazane w Redmond. Obecna wersja jest po prostu bardziej przyjazna dla przeciętnego Kowalskiego – wprowadza takie elementy, jak asystentkę Cortana, interfejs Continuum czy korzystanie z aplikacji z poziomu pulpitu.

Mamy szczerą nadzieję, że tak dobry wynik osiągnięty przez Microsoft przełoży się na naprawdę udany system. Przypomnijmy, że do premiery Windows 10 zostało tak naprawdę stosunkowo niewiele czasu – nowych okienek spodziewamy się najpóźniej wczesną jesienią obecnego roku.

Źródło: neowin, Microsoft

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  13
  I to za darmo !!!
  Dawniej to by tym testerom zaplacili :D
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   heh napisałem posta, że plakaty, które ma pan szanowny rudy grubas Nowaj mi się nie podobają, to spaślak sie o mało nie popłakał i zbanował mi konto ZA NIC :) dorosły chłop a się zachowuje jak dzieciak
   naprawdę świetna i dojrzała moderacja na forum benchmark
   DNO I WODOROSTY
   http://i.imgur.com/A5le1Ko.png
   • avatar
    CrisPL
    0
    Próbowałem z poziomu systemu w build 9926 wejść w ten program to tylko dostałem crasha całego explorera ;D