Gry

Bethesda zmienia datę premiery Wolfenstein: The New Order

przeczytasz w 1 min.

Kiedy poznamy nowe przygody B.J. Blazkowicza?

Wolfenstein: The New Order gra data premiery

W ostatnim czasie Bethesda zaczęła dość mocno podgrzewać atmosferę wokół Wolfenstein: The New Order, na którego zdaje się czekać naprawdę spora liczba graczy. Zapewne zainteresuje ich fakt, iż drobnej korekcie uległa data premiery gry.

Przekładanie premier gier to już prawdziwa plaga współczesnych czasów, ale w tym przypadku nie ma się czym martwić. Wolfenstein: The New Order pojawi się bowiem wcześniej niż pierwotnie planowano. Gra zadebiutuje na całym świecie tego samego dnia, dzięki czemu również i my będziemy mogli grać już od 20 maja.

Bez mian pozostają natomiast platformy docelowe gry. Wolfenstein: The New Order pojawi się na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One, a także PlayStation 3 i Xbox 360.

Warto przypomnieć, iż zainteresowani zakupem gry poważnie zastanowić powinni się nad sięgnięciem po zamówienie przedpremierowe. Takowe będą bowiem nagradzane dostępem do beta testów nowgo Doooma.


Źródło: vg247, edge-online, youtube

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  11
  Nareszcie shooter bazujący na klasycznej koncepcji i OpenGL. Wzorcowej responsywności i mechaniki nie zapewnia żaden z obecnych silników poza idTech.

  Przyda się odmiana od lagujących kotletów, którymi rynek jest zalany od wielu lat.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Ja to mam gdzieś takie crapy pokroju Call of Duty czy Batlefield do dziś pogrywam sobie w Brutal Dooma XD czy Serious Sama i takie gry w takim stylu są super, wiem że to zwykła sieczka ale wolę te sieczkę niż idź 4m skrypt kolejne 4m skrypt, podążaj za kompanem no i jeszcze QTE. Szkoda że MP nie zrobili ale może będzie Enemy Territory jak kiedyś kto wie.
   • avatar
    Warren1987
    1
    Can't wait...!!!
    • avatar
     Dudzio993
     1
     CIekawie zrobiony Trailer :) Dobra robota.
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Adolfik dostac banana mnostwo narodowa sila... :D
      • avatar
       Varso
       0
       20 maja premiera, a jedyne co mają do pokazania to trailer sprzed roku oraz z dwuminutowy gameplay w jakimś orgromniastym wagonie, w którym większość czasu to słuchania dialogu.
       Nuda panie.