Gry komputerowe

World of Speed wygląda równie pięknie co Project Cars

przeczytasz w 1 min.

Slightly Mad Studios naprawdę mocno przykłada się do oprawy graficznej.

World of Speed gra

Gra wyścigowa, która na chwilę obecną zapowiada się jako ta, która zaoferuje najpiękniejszą grafikę? Na myśl od razu przychodzi Project Cars, ale okazuje się, iż tytuł ten może mieć godne towarzystwo.

Jaki konkurent rywalizować chce w tym elemencie ze Slightly Mad Studios? Nikt, po prostu producent odpowiedzialny za Project Cars rozwija jednocześnie inny tytuł - World of Speed. Chociaż w tym przypadku nacisk położony zostanie na aspekt społecznościowy, a gra wykorzystywać będzie model free-to-play, to z Project Cars coś będzie ją jednak łączyło.

Dziwne byłoby, gdyby jedna z gier wyglądała pięknie, a druga średnio lub nawet źle. Dlatego też Slightly Mad Studios przykłada się do oprawy graficznej w obydwu swoich nowych produkcjach. W związku z Project Cars już nam to udowadniano, ale materiałów z World of Speed tak wiele nie było. Nie znaczy to jednak, że nie pojawia się nic.

Bez większego rozgłosu opublikowanych zostało kilka nowych obrazków z gry. Z racji tego, że nie piszemy o niej szczególnie często postanowiliśmy Wam owe materiały przedstawić, ponieważ wyglądają naprawdę kusząco.

Data premiery World of Speed pozostaje jeszcze nieznana. Wiadomo jednak, iż pojawi się ona już po Project Cars, ponieważ debiut gry przewidywany jest na przyszły rok. Platformą docelową tego tytułu są komputery PC.


Źródło: dsogaming, wos.my.com

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wdowa94
  9
  Śmiem wątpić w to, że ta gra wygląda jak pCars.
  Wygląda jak zwykły średniak pośród wyścigówek
  • avatar
   Revo Nize
   9
   Też uważam, że szału nie ma.
   • avatar
    mazmazik
    5
    wygląda jak gta 4 z modami ;p
    • avatar
     Konto usunięte
     3
     dla mnie wazniejsze jest sterowanie niz grafika, wiadomo grafa w 2014 jest juz spoko, ale raczej wole dobrze sterowac autem niz podziwiac kaczki czy bociany latajace
     • avatar
      Konto usunięte
      1
      Wygląda super jak dla mnie zagrał bym sobie XD
      • avatar
       carl22
       -1
       Mam wrażenie że wielu ma jakąś nadwrażliwość na punkcie grafiki. To że temat jest o grafice nie oznacza od razu że ma on na celu postawić grafikę nad grywalnoścą, nie ma tu tego napisane. To po prostu temat o grafice i tyle a tu od razu w komentarzach ból nie powiem czego że "grafika nie jest najważniejsza", a gdzie tu napisane jest że jest najważniejsza?? Oczywiście że grafika nie jest najważniejsza ale to nie powód by zakazać o niej w ogóle dyskutować.

       Btw. Project cars mi się bardziej podoba
       • avatar
        hink1
        -3
        kolejna gra dla graficznych onanistow, ktorzy podniecaja sie wygladem samochodu czy drzewek obok drogi. Przeciez lepiej takie cos wyglada za oknem niz w monitorze.
        Rozumiem, ze gra, w ktorej samochod to szescian na kolkach nie przyciagnie klientow ale przeciez nie grafika jest najwazniejsza
        • avatar
         melomonster
         0
         A to nie JEST czasem Project CARS? Project CARS robi Slightly Mad Studios i tą grę też więc o co kaman? Robią dwie gry naraz?