Gry komputerowe

World of Tanks z ważnymi zmianami

przeczytasz w 1 min.

Ekipa Wargaming udostępniła graczom aktualizację 9.18, która wprowadza do World of Tanks „najistotniejsze zmiany od lat”.

„Dzisiaj do graczy World of Tanks trafiła istotna aktualizacja, która fundamentalnie zmienia rozgrywkę” – taką wiadomość przekazuje od rana Wargaming, przyjrzyjmy się więc, co takiego wprowadza aktualizacja 9.18.

Największą nowością jest ulepszony, zoptymalizowany system dobierania drużyn. Wśród zmian znajdujemy: łączenie takiej samej liczby pojazdów z wysokiej, średniej i niskiej półki, przydzielanie do zespołów o różnych poziomach umiejętności i zmniejszenie szansy na wybranie tej samej mapy podczas sesji. 

Aktualizacja 9.18 wprowadza także mechanikę ogłuszania za pomocą artylerii, która powoduje między innymi wydłużenie czasu przeładowania. Efekt ma być taki, że artyleria ma ściślej współpracować z pozostałymi członkami zespołu.

Całości dopełnia przemodelowanie lekkich czołgów, które teraz występują nawet w poziomie X. Takie maszyny pojawiły się w drzewkach pięciu nacji: USA, Niemcy, Francja, ZSRR i Chiny. 

„9.18 to najistotniejsze zmiany od lat, zarówno pod względem mierzenia się z ilością kluczowych wyzwań, jak i samych zmian wprowadzanych jednocześnie do gry”, mówi Thaine Lyman, dyrektor produkcji w World of Tanks.

Źródło: Wargaming

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Majuss
  1
  nowy patch - tragedia, gra zepsuta na maksa póki co
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Jestem bardzo ciekaw tych zmian.
   • avatar
    Pioyer
    0
    odradzam granie arta, zwlaszcza jak ktos nie ma premium, zarobki leza i kwicza
    • avatar
     gatzuga
     0
     Match making jest ok ale cala reszta jak zwykle porażka, prawie każda bitwa po 3 arty w drużynie(nie da się grac) splash został powiększony oraz doszło ogłuszanie co możne doprowadzić do białej gorączki. Największym problemem są ciągle znikające pociski lub znany już przez wszystkich komunikat "tym go nie pokonamy" gdy strzelamy w bok lub tył czołgu.
     Szczerze NIE polecam!!!
     • avatar
      duzy213
      0
      też mam problem ...., zmienia ustawienia , i co gorsza zapycha mi katalog ,,temp,,
      • avatar
       gostek2012
       0
       Armored Warfare ostatnio wypuścił duży patch. Potencjał dużo większy niż WoT, oby go dobrze wykorzystali.
       • avatar
        marioseda
        0
        Olfen115 - szkoda, że nie podpisałeś się nickiem z wota bysmy sprawdzili Twoją wiedzę na podstawie statystyk ;)