Gry komputerowe

Tak wyglądać będzie poprawiona grafika w World of Tanks - wideo

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
31 komentarzy Dyskutuj z nami

Twórcy zapowiadają spore zmiany w oprawie wizualnej - drugi filmik z serii "pamiętniki twórców 2014".

World of Tanks grafika

Niezwykle popularna gra World of Tanks ma w tym roku doczekać się sporych modyfikacji. Twórcy, studio Wargaming, zapowiedzieli wręcz w lutym, że 2014 będzie jednym z najbardziej rewolucyjnych lat dla cieszącej się około 80-milionową społecznością produkcji. 

Na początku marca opublikowany został pierwszy filmik z serii „pamiętniki twórców 2014”, w którym deweloperzy zaprezentowali możliwości nowego silnika fizycznego powstałego na bazie Havok. Wirtualne pola bitew, jak i maszyny mają być dzięki temu bardziej realistyczne, a sama rozgrywka – bardziej emocjonująca. 

Teraz światło dzienne ujrzał drugi materiał z cyklu, który w całości poświęcony jest poprawkom oprawy wizualnej gry World of Tanks. Na warsztat projektanci i graficy wzięli sobie przede wszystkim efekty specjalne, modele czołgów, które mają być teraz bardzo szczegółowe i ogólnie bardziej realistyczne lokalizacje wraz z wszystkimi elementami otoczenia, takimi jak budynki, rzeki czy skały. 

Oddajmy jednak głos tym, dzięki którym World of Tanks faktycznie ma wyglądać lepiej – oto drugi filmik z serii „pamiętniki twórców 2014”:

Źródło: Wargaming

Komentarze

31
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MarTum
  Konkurencja przycisnęła ich z grafiką i teraz muszą szybko coś z tym zrobić.
  Kochana konkurencja
  14
 • avatar
  Skullek
  I to wszystko z wykorzystaniem jednego rdzenia :D ... Mam nadzieje, że dodadzą obsługę minimum dwóch rdzeni.
 • avatar
  Anavrin990
  Nieźle,ale mimo wszystko Armored Warfare to wygląda lepiej.mogą mieć ciężko.Zobaczymy.
 • avatar
  radas2100
  no dobra a co z wersją na xbox 360
 • avatar
  Dean_14
  "Szczegółowość modeli była ograniczona ze względu na wydajność ówczesnych komputerów." - czyli słaba grafika ( kiedyś ) to nie wina twórców tylko tego, że mamy słabe komputery. Nieźle się uśmiałem.
 • avatar
  MaNiAc
  Zassałem bete (btw. cały WOT to beta) na takich samych ustawieniach jak stablina kacapska wersja to 0.9 shit jakich mało strasznie zamula grafika typowo komiksowa i prze kolorowana, zero usprawnień silnika graficznego. Zresztą czego można było spodziewać się po tej bandzie kacapów z SeRBem na czele, niestety te kacapskie mózgi nie potrafią myśleć od wersji 0.7.4 ta gra spada na psy. WT oraz AW skopie tym chciwym pajacom z WG tyłki i pokaże im gdzie ich miejsce...
 • avatar
  wolina
  - artykul sponsorowany
  - pranie mozgu
  - gowniana gra
  - matchmaking
  -1
 • avatar
  sitarek
  To samo powinni zrobić z diablo 3 ale pewnie są zbyt głupi i leniwi żeby nawet na to wpaść.
  -1
 • avatar
  Włodar
  WOT nie jest gównem a może jest (jak w tej reklamie nie masz porównania nie wiesz), po prostu Serb i spółka nie mają nowych pomysłów na dalszy rozwój gry a jak mają to są ograniczeni przez silnik gry. A tak w ogóle WG ma w dupie graczy (przez brak konkurencji), co świadczą wypowiedzi Serba. Dopóki nie wprowadza nowego mm, większych map, nie zrobią lig i nie zlikwidują lagów ludzie płacący stopniowo będą odchodzić od WOTA.
 • avatar
  Lubiem placki
  Wygląda jak FrostBite 3+CryEngine 3+silnik z FarCry 3 (nie wiem jak to).
  Przynajmniej ja tak to widzę.