Gry komputerowe

Nowe tryby gry w World of Tanks

przeczytasz w 1 min.

Trzeci filmik o tegorocznych zmianach w World of Tanks.

World of Tanks tryby

Jak studio Wargaming niejednokrotnie już podkreślało – 2014 będzie jednym z najważniejszych i wnoszącym największe zmiany rokiem dla gry World of Tanks. Aby przybliżyć graczom jakich nowości mogą się spodziewać twórcy publikują filmiki, w których omawiają poszczególne aspekty. Na początku marca bliżej przyjrzeć mogliśmy się nowemu silnikowi gry, który dostarczyć ma spore dawki zabawy, ale i zwiększyć realizm. Niecałe trzy tygodnie temu udostępniono drugą część, w całości poświęconą ulepszeniom oprawy wizualnej z efektami specjalnymi, modelami czołgów i elementami otoczenia na czele. Teraz nadszedł czas na kilka słów o samej rozgrywce.

Z trzeciego materiału z cyklu „pamiętniki twórców 2014” możemy dowiedzieć się co nieco o planach studia Wargaming dotyczących trybów gry w World of Tanks. Najważniejszą nowością będzie tryb fortyfikacji stworzony w celu urozmaicenia i odświeżenia całego świata gry. Klany będą mogły je zdobywać, a następnie bronić, co możemy być interesującą odmianą. Zapowiedziano także wprowadzenie w tym roku bitew historycznych, o których mówiło się już od bardzo dawna. Tryb ten rządzić będzie się swoimi prawami. Na koniec wspomniano również o trwających pracach nad „bitwami garażowymi”.

Moglibyśmy się rozpisywać na ten temat, ale zdecydowanie lepiej posłuchać samych twórców mówiących o swoich najnowszych dokonaniach. Nie przedłużając zatem, zapraszamy do oglądania:

Przy okazji udostępniona została oficjalna strona poświęcona tegorocznym zmianom w grze World of Tanks – WoT2014.

Źródło: Wargaming

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nienaznaczony
  0
  I to się nazywa piękno konkurencji, zaczęła im się dupa palić przez 2 nowych konkurentów wchodzących na arenę. I mam nadzieje, że zacznie się walka o graczy.
  • avatar
   Logox
   -1
   Kupiłem kiedyś Boxa z kontem premium na 14dni i tak to sobie leży. Może najwyższy czas to cudo odpalić...

   Jednak jakoś mnie do tej rozgrywki nie ciągnie.
   • avatar
    RafiXll
    -1
    WT ich zmiecie w w w w kąt no :P I dobrze :P
    • avatar
     exposiure
     -2
     @Logox

     Uważaj bo Ci się premka przeterminuje

     @Nienaznaczony

     Przecież WG cały czas pracuje nad grą i wprowadzają coś nowego/ulepszają. Nie widzę związku między poczynaniami konkurencji a aktywnością nad WOT'em.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Widzę że gimbaza już się podnieca.