• benchmark.pl
 • Gry
 • Międzynarodowy turniej w grze World of Tanks - do wygrania spotkanie z twórcami hitu
Gry

Międzynarodowy turniej w grze World of Tanks - do wygrania spotkanie z twórcami hitu

przeczytasz w 1 min.

Turnieje w grze World of Tanks rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu, natomiast finały zostały zaplanowane na czerwiec

World of Tanks urniej 15 lat grafika

Studio Wargaming, z okazji swojej 15-letniej działalności, zorganizuje międzynarodowe turnieje w grze World of Tanks, w których do wygrania będą spotkania z białoruskimi twórcami hitu Free-To-Play MMO ostatnich lat.

Turnieje w grze World of Tanks rozpoczną się jeszcze w maju i odbywać się będą na całym świecie, wliczając w to Europę, Stany Zjednoczone, Rosję, Koreę Południową, Południowo-Wschodnią Azję, Chiny, a także Wietnam.

Finały zmagań zostały zaplanowane na koniec czerwca, a dla najlepszych drużyn z każdego regionu przewidziano wyjątkową atrakcję – w pełni opłaconą podróż do Mińska na Białorusi, gdzie spotkają się oni z twórcami gry World of Tanks. Drużyny z drugiego i trzeciego miejsca również nie odejdą z pustymi rękami, gdyż otrzymają one olbrzymie ilości złota do wykorzystania w grze.

„To jest dobra okazja dla profesjonalnych drużyn z całego globu, aby pokazać swoje umiejętności i dowieść, co to znaczy być najlepszym w World of Tanks,” mówi Alexey Kuznetsov, przewodniczący eSportu w Wargamingu. „Nie możemy się doczekać na zwycięzców, aby powitać ich w naszym kraju i przybliżyć im jak powstaje ich ulubiona gra w najdrobniejszych detalach.”

Źródło: Wargaming

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Amshel
  9
  hmmm i ci szczesliwcy na tym spotkaniu z tworcami beda robic? lizac im tylki? :) bo watpie, zeby wzieli na powaznie ewentualne sugestie graczy...
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Jakby nagrodą byłby czołg to czemu nie...
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    Pewnie bedzie to wygladalo tak:
    "Łooo jak fajnie! Jesteście dla mnie jak BATMAN i SUPERMAN!!!!!!!!! YAAAAAAYYYYYY" i na tym zejdzie caly czas na spotkanie.
    • avatar
     Aloyz
     3
     Do wygrania uścisk dłoni głównego programisty :)
     • avatar
      Maciej Lewczuk
      2
      Parafrazując kwestię Cartmana z South Park: "Jestem twórcą WOT - kto chce mnie dotknąć?!" ;D
      • avatar
       darry dooman
       1
       ...ja na tę okazję przypomniałbym sobie język rosyjski i z uporem maniaka zadawał im pytania odnośnie oszukiwania graczy przez grę. Dlaczego gry są ustawiane i często z góry wiadomo kto wygra lub przegra. Już po trzech oddanych strzałach w przeciwnika wiem jakie będą losy naszej drużyny.
       Częste obniżanie mojej skuteczności w grze doprowadza do szału, kiedy nagle przestają wchodzić pestki z działa IX tieru w czołg tieru VI w podwozie...pięknie pokazana została też akcja kiedy kilkanaście sekund po rozpoczęciu gry kiedy nasz scout jeszcze czekał w bazie na gotowość artylerii pojawiły nam się na mapie czołgi przeciwnika, w tym momencie nasze arty pięknie sprzątnęły 4 arty przeciwnika...niby wygraliśmy, ale czy to chodzi o to, żeby osłabić przeciwnika ujawniając jego pozycję? Nie wspomnę o np wrypanych pod rząd na randomie 20 grach pod rząd, mógłbym napisać o takich akcjach całą książkę, a najbardziej bawią mnie kolesie którzy wyzywają od noobów a zaraz sami giną lub zginęli na samym początku...
       ...gra wciąga niesamowicie, ale czasami doprowadza do takiej furii, że się odechciewa wydawać na nią kolejną kasę...
       • avatar
        Konto usunięte
        -1
        trzeba cyrklowac tak żeby zdobyć drugie miejsce :P i zdobyć "olbrzymie" ilości złota XD - gracze którzy są na tyle dobrzy żeby zdobyć miejsce na podium mają złota po pachy z CW albo sami kupują więc drogi WG się nie popisał. REAL kasa się liczy
        • avatar
         Alundro
         0
         Jeżeli 1 nagrodą jest wyjazd na Białoruś to chyba pozostaje mi tylko współczuć zwycięzcy. Wjedzie a później w ramach uszczypliwości zostanie zatrzymany na kilka miesięcy za brak uśmiechu do towarzyszy.
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          drugą nagrodą będzie wycieczka do czarnobyla:P gdzie się można zapisać??