Gry komputerowe

W World of Tanks pojawiły się misje osobiste

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
29 komentarzy Dyskutuj z nami

Od dzisiaj wszyscy wirtualni czołgiści mają możliwość dowolnego wyboru misji i zadań z listy różnego typu kampanii, które chcą oni wykonywać.

World of Tanks misje osobiste

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią do gry World of Tanks wprowadzony został system misji osobistych. Brzmi intrygująco, a co to oznacza w praktyce? Od dzisiaj wszyscy wirtualni czołgiści mają możliwość dowolnego wyboru misji i zadań z listy różnego typu kampanii, które chcą oni wykonywać. 

Gracze do dyspozycji mają zróżnicowane kampanie. Każda z nich ma nowy układ i składa się z kilku misji. Wirtualni czołgiści sami wybierają kolejność wykonywania zadań – mogą jedne przejść od razu, inne zaś zostawić na później. Co więcej – studio Wargaming oddało także możliwość przechodzenia kilku kampanii jednocześnie. 

Wykonanie kompletnego zestawu misji w danej kampanii nagradzane będzie konkretnymi nagrodami. Za wypełnianie zadań gracze otrzymają kredyty, doświadczenie, medale oraz czołgi wyższych poziomów. 

Jeśli chodzi o te ostatnie, znajdziemy między innymi – StuG IV (Tier 5), koncepcyjny T28 (Tier 7), Т-55 NVA DDR (Tier 9) oraz Object 260 (Tier 10). Każdy z nich otrzymujemy z wytrenowaną w 100 proc. załogą oraz możliwością rekrutacji załóg kobiecych. Według zapowiedzi część przygotowanych w tym celu portretów powstała dzięki wykorzystaniu wizerunków „koleżanek z ekipy deweloperskiej”.

Źródło: Wargaming

Komentarze

29
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Po pierwsze nie da się w dowolnej kolejności co najwyzej mozna wybrac rodzaj czołgu, nie da sie zostawiac na pozniej... trzeba wypełniac misje w kolejności żeby odblokowac nastepną. Nie da się takze przechodzić kilku kampanii jednocześnie - można tylko jednocześnie grac każdym rodzajem czołgu w jednej kampanii.... czemu piszecie o czymś a nie sprawdzacie tego ?
 • avatar
  A ja bym sobie życzył żeby przenieśli całą grę na nowy silnik czyli przepisali ją od nowa na taki silnik który potrafi wpełni wykorzystywać więcej niż 1 czy 2 wątki. Również miło by było żeby dobieranie tierów i maszyn do rozgrywki było tak zbalansowane żeby ten co ma sprzęt najniżej w swoim teamie nie musiał się bać że do kogo nie strzeli to nikomu nic nie zrobi a sam dostanie jeden strzał i po nim np tier 7 i tier 8 i tier 9
 • avatar
  j.. to rosyjskie g... graczy mają gdzieś, gra jest słaba na maksa, pełno błędów i bzdur, pamiętam jak na nią czekałem, jak miały wyjść pierwsze testy a po tylu latach to chyba wszyscy widzą o co w tej grze chodzi, aby serb miał dobrze i tylko tyle, jedyna nadzieja w AW, że nie będzie takich akcji jak w wot'cie, zresztą już sam silnik AW rozjeżdża wota jak is7 rozjeżdża t1, już pisząc tego posta się wk... na wota a co mówic o graniu, a co do tematu to są takie misje osobiste jak i cała gra, trzeba w plutonie grać by je ukończyć, tyle w temacie, ale właśnie to jest to wymyślili tą bzdurną akcje by odwrócić uwagę graczy od tego co ma nadejść, od tego jakie wot to g..., bo wszyscy grający będą się starać wypełnić misje zamiast myśleć co trzeba o tej grze :)
 • avatar
  WoT w porównaniu do wt to jak need for speed porównywany do rf2...
  Pudła na kółkach, jakieś punkty HP, przyspieszenia jak osobówką itd itp... Chłam i obłuda, a o porządnej grze ani nie wspomną
 • avatar
  Ta WG zrobiło misje osobiste które nie można ukończyć samemu aby zdobyć nagrody. Więc one nie są osobiste!!
  Kolejna wpadka WG co patch to coraz mniej chce mi się w to grać, nadal strzelające krzaki, można wpaść w nich na Tdeka lub scouta bo są nadal niewidzialne.
  Kolejny tryb który będę ignorował bo nie chce mi się grać w plutonach:P
  Już wole ostatnio od Wot'a War Thunder i ciekawe jak wypadnie Armored Warfare
 • avatar
  W d$%e mam te ich zabugowane misje 'osobiste' w których trzeba uczestniczyć w plutonie!!!
  A misje są tak zabugowane że albo nie zalicza misji, albo nie przelewa srebra na konto, niech se je wsadzą, wiecie gdzie.
  Debile i tyle...
 • avatar
  Niech lepiej naprawią błędy - gra się zamyka albo przechodzi do Windows (jak alt-tab). Co update to błędy.
 • avatar
  Szkoda tylko, że owe kobiece załogi mają męskie głosy...
  -1
 • avatar
  Ja bym wolał aby wprowadzili nowy tier czołgów, te z czasów po zimnej wojnie + te najnowsze obecne + nową nację - Izrael.
  Słyszałem, że czołgi izraelskie były dość dobre.
  -2
 • avatar
  Wszystko jest w WarThunder od dawna - o tym ani słowa.
  -2
 • avatar
  > a po tylu latach to chyba wszyscy widzą o co w tej grze chodzi

  o to że jest bardzo dobra ?
  -2
 • avatar
  Piękne kobiety i szybkie czołgi, albo jakoś tak :D
  -3