Gry komputerowe

Battle for Azeroth najszybciej sprzedającym się dodatkiem do World of Warcraft

przeczytasz w 1 min.

W pierwszym pełnym dniu od premiery dodatek Battle for Azeroth sprzedał się na całym świecie w ponad 3,4 mln egzemplarzy. To wynik lepszy o tych, jakie osiągały poprzednie rozszerzenia.

World of Warcraft nadal w bardzo dobrej formie. Nieco ponad tydzień temu zadebiutował dodatek Battle for Azeroth, który wzbudził bardzo duże zainteresowanie graczy. I jest to stwierdzenie, w którym nie ma odrobiny przesady.

Blizzard pochwalił się, że w pierwszym pełnym dniu od premiery dodatek Battle for Azeroth sprzedał się na całym świecie w ponad 3,4 mln egzemplarzy. Dzięki temu udało się ustalić nowy rekord pierwszego dnia sprzedaży w całej historii serii.

Przypomnijmy, że Battle for Azeroth to siódmy duży dodatek do World of Warcraft, który skupia się na konflikcie pomiędzy Hordą a Przymierzem. Więcej o zawartości dodatku możecie przeczytać we wcześniejszej publikacji.

Warto dodać, że ten będzie teraz systematycznie rozwijany. W najbliższych tygodniach gracze będą mogli udać się na pierwszy Front Wojenny - do Burzogrodu, na 4 września zaplanowano debiut pierwszego rajdu - Uldiru oraz pierwszego sezonu PvP w nowym dodatku.

„Battle for Azeroth to definiujący rozdział w historii konfliktu Hordy i Przymierza, który stanowi oś całej sagi Warcraft. Byliśmy bardzo podekscytowani tym, jak rekordowo licznie gracze ciągnęli pod sztandary swoich frakcji, by rozpocząć kampanię wojenną. Nie muszę chyba dodawać, że sami również ruszyliśmy do świata Azeroth. Ale dzień premiery to dopiero początek tej wojny. W nadchodzących tygodniach w World of Warcraft pojawi się jeszcze więcej epickiej treści i nie możemy się już doczekać, aż gracze na własne oczy zobaczą pełną historię, która rozwinie się na przestrzeni całego dodatku.” – Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment


Źródło: worldofwarcraft

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  n4zgul
  0
  Do Wow 7 dodatek , a Diablo 3 leży i kwiczy :)
  • avatar
   refugger
   0
   ale jak to, przecież od przynajmniej 8 lat słychać jak hejterzy mówią, że ta gra umiera... każdej dobrej grze życzę w takim razie takiej pięknej i powolnej śmierci jaką przeżywa od tylu lat WoW... :)
   • avatar
    xxx.514
    0
    Z WoWem to jest mniej więcej tak, że na początku ci najbardziej ogarnięci zgarniają fanty, potem dociera większa reszta graczy, a na końcu niedobitki i ci, którzy kupili daną część później. Pierwsze dwie grupy idą grać w coś innego, dopóki Activision-Blizzard znowu nie wypuści czegoś, co ich zainteresuje, a pozostali nie zdążą się jeszcze znudzić. I tak populacja serwerów lekko faluje. Szkoda, że Blizzard nie chce wziąć się bardziej za filmy, bo tutaj maja olbrzymi potencjał z tym, co zdążyli naprogramować w Azeroth oraz tym, co napisali fani.
    • avatar
     Wiedzmin69
     0
     Czemu tylko piszecie o world of warcraft, a nic o final fantasy xiv i ostatnio jeszcze kolaboracja z monster hunter world byla i zero newsow o innych mmorpg

     Oplacone swinie