Gry komputerowe

Rozdajemy 1000 kodów do World of Warplanes 2.0 - sprawdźcie co nowego w grze

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
23 komentarze Dyskutuj z nami

Gra World of Warplanes jest już dostępna w wersji 2.0. Z okazji premiery mamy dla was kody bonusowe na świetne samoloty.

Firma Wargaming udostępniła aktualizację 2.0, która tchnęła nowe życie w World of Warplanes. Dla wirtualnych pilotów, którzy potrzebują dodatkowej motywacji, by sprawdzić, jak zmieniła się ta gra, mamy 1000 kodów bonusowych.

Zgarnij kod do World of Warplanes

Każdy z 1000 kodów, jakie dla was mamy, pozwala wyposażyć się w dwa samoloty: niemiecki Focke-Wulf Fw 56 Stosser (tier 2)…

WOWP Fw 56

...oraz amerykański Brewster F2A-1 Buffalo (tier 3). 

WOWP F2A-1

Aby otrzymać je (oraz, naturalnie, 2 miejsca w hangarze), wystarczy pobrać kod, korzystając z przycisku poniżej:

 

Pobierz kod do gry

Jak aktywować kod bonusowy? Zaloguj się na stronie World of Warplanes i rozwiń na górnej belce menu profilu, a następnie wybierz opcję „Wpisz kod bonusowy”. Wystarczy go tam wprowadzić i potwierdzić chęć aktywacji.

World of Warplanes w wersji 2.0

Najnowsza aktualizacja to przede wszystkim nowa klasa samolotów (bombowce) oraz znaczące modyfikacje w pozostałych klasach. Wprowadza ona również nowy, taktyczny tryb rozgrywki – Conquest – który opiera się na działaniach drużynowych i stawia konkretne cele do zrealizowania pilotom samolotów poszczególnych klas. 

World of Warplanes 2.0 to także opcja respawnu (możliwości dalszej zabawy po zestrzeleniu w trakcie bitwy), poważne odświeżenie oprawy wizualnej i dźwiękowej oraz przeprojektowany interfejs. – „Jesteśmy dumni, mogąc podzielić się rezultatami naszej ciężkiej pracy. Każde ulepszenie, każda zmiana była omówiona ze społecznością. To dzięki nim możemy dziś wydać aktualizację 2.0” – mówi Andrew Zhugar, dyrektor wydawniczy World of Warplanes.

My mieliśmy okazję zobaczyć te nowości podczas zamkniętego pokazu. Podzieliliśmy się już także wrażeniami: World of Warplanes 2.0 – bombowe odrodzenie.

Źródło: Wargaming

Komentarze

23
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  FennPL
  krótko mówiąc upodobnili się do WarThundera, widocznie gra nie miała brania.
  Nie ma się co dziwić, World of Warships było i jest świetne ale world of warplanes może WT czyścić buty.
  2
 • avatar
  jogurt47
  2.0 przyniosła więcej złego niż dobrego .Gracze stanowczo mówią NIE aktualizacji 2.0 i ja również łącze się z nimi .Zachęcam do odwiedzenia forum ,jeśli ktoś nie wierzy.
  2
 • avatar
  kombajn
  Widzę że jak zwykle w podobnej sytuacji znalazło się kilku idiotów którzy pobrali kod tylko po to żeby go potem umieścić w komentarzu. Ludzie myślenie naprawdę boli tylko za pierwszym razem, przełamcie się i spróbujcie czasem pomyśleć nad tym co robicie.
  2
 • avatar
  mike278
  Fajnie,pobralem, dzięki. Sprawdzę zmiany bo na razie w mojej ocenie Warthunder jest lepszy. Również z gratisami. Tam premke mogę co miesiac zdobyć.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Moim zdaniem zepsuli i tak słabą grę. Zmarnowali resztki symulacji- nie każdy musi być pilotem, orientowanie się w 3D nie jest łatwe. Zawsze można udać się na łowy pokemonów przed gimnazjum.
  1
 • avatar
  kamil_18_19
  To ta gra jeszcze istnieje, przy nacisku ze strony War Tunder.
  1
 • avatar
  DYRG-Y7DS4-35WKX-N4KHY
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  Dzięki za kod przyda się :) w WoWp gram czasami żeby dni premium zdobyć do WoT'a :D
  -1
 • avatar
  Etemity
  DYRN-9HBN4-H4CPA-7GSBS
  -2
 • avatar
  nusaer
  DYRH-PAHUT-7SAYA-FM9AB
  -2
 • avatar
  nusaer
  DYRH-PAHUT-7SAYA-FM9AB
  -3
 • avatar
  Plo1983
  Niesamowite po takim czasie jeszcze są kody SZOK :D
 • avatar
  sEBq78
  Dzięki , 7 listopada kody działają. Ta gra jest teraz bardziej przystępna ,przyjemnie się gra, a chyba o to w graniu chodzi. Miłą odmiana od WOT czy Warthundera.
 • avatar
  padik
  tak ja uz nestihl :-(